Středa 19. ledna 2022
Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona
Oblačno 3°C

Rytmus a Attila Végh se fotili s nejhorším sériovým vrahem Slovenska: Co stojí za skandální fotkou?

Autor: rc - 
4. září 2021
12:58

Poprask na Slovensku způsobila fotografie, která byla pořízena v roce 2019 v leopoldovské věznici. Na snímku je k vidění slavný zápasník MMA Attila Végh (36) a rapper Rytmus (44). Na fotce se usmívají spolu s nejhorším sériovým vrahem a bývalým králem podsvětí Mikulášem Černákem (66) a dalšími trestanci. Jakmile se snímek začal šířit po sociálních sítích, mnozí uživatelé se ptali, jak se na něj celebrity dostaly?! Podle Sboru vězeňské a justiční stráže přišly za vězni v rámci besedy.

„Bojovník MMA Attila Végh a rapper Rytmus si zapózovali s nejtěžšími zločinci v leopoldovské věznici,“ napsal správce profilu, který je věnován Mikuláši Černákovi, na sociální síti a připojil fotografii, na níž je odsouzený vrah.  Ten se přiznal k čtrnácti vraždám, čímž se zapsal do slovenské historie jako nejhorší sériový vrah. Snímek okamžitě vzbudil pořádný poprask.

Na fotografii je totiž známý zápasník MMA Attila Végh, který má úsměv od ucha k uchu, a rapper Rytmus. Oba na fotce působí, jako kdyby se fotili s dalšími celebritami či přáteli. Pobouřené reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. „Kdybyste v té době žili, nikdy v životě byste se tu netlačili do zadku Černákovi a spol. Pomalu každé ráno ve zprávách nějaká vražda, výbuchy aut, teror na ulicích, jaký tu nebyl,“ zmínil připomínku 90. let jeden z uživatelů.

Végh se dokonce měl setkáním s Černákem chlubit v podcastu Topkast, v němž uvedl, že je Černák „frajer“. Lidé se zároveň začali ptát, jak se celebrity do vězení dostaly. Setkání dvou známých tváří pro slovenský deník Nový Čas vysvětlil Sbor vězeňské a justiční stráže, který uvedl, že setkání proběhlo v březnu 2019 v rámci sportovně-motivační besedy. „Takové aktivity se organizují v každém ústavu standardně,“ řekla Monika Kacvinská s tím, že snímek byl pořízen příslušníkem vězení, jenž návštěvu dokumentoval.

„Fotografie z takových akcí, organizovaných ZVJS, se standardně zhotovují za účelem jejich následné prezentace na webové stránce sboru. Zároveň byla kromě aktivity pro odsouzené uspořádána i aktivita pro příslušníky - ukázka výcviku sebeobrany se zásahovou skupinou ústavu Leopoldov,“ dodala s tím, že besedy se zúčastnili i trenéři bojového klubu Spartakus Fight Gym Trnava.

VIDEO: Exkriminalista Doucha prozradil, jak se provádí výslechy podezřelých.

Video Exkriminalista Doucha prozradil, jak se provádí výslechy podezřelých. - Jiří Marek

romanbeer ( 4. září 2021 22:51 )

Miki nema 66

Danela ( 4. září 2021 17:47 )

Svůj k svému, tuhle elitu ze Slovače nám sem nedávejte. Nikoho nezajímají Fuj!!!

Kalunka ( 4. září 2021 14:04 )

Uplne chora doba!!! Zlocinci povazovani za celebrity, vo vazeni ovela lepsie podmienky ako na inter­natoc­h,det­skych alebo domovoch dochodcov,v nemocniciach!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání