Pondělí 25. října 2021
Svátek slaví Beáta, zítra Erik
Jasno 11°C

Výtržník (22) se v letadle choval jako smyslů zbavený: Opilce palubní personál připoutal k sedadlu lepící páskou!

Autor: rix - 
7. srpna 2021
12:11

O pořádný poprask se v letadle The Frontier Airlines postaral dvaadvacetiletý Max Berry. Nešetřil alkoholem a začal pokřikovat na letušky, přičemž je i osahával. Po mnoha eskapádách palubní personál sáhl k radikálnímu řešení. Berryho spoutali lepící páskou k sedadlu. 

Max Berry se v letounu společnosti The Frontier Airlines choval jako smyslu zbavený. Aby taky ne, na palubě letadla hojně popíjel a podle všeho mu alkohol úplně nesedl. Když dopil jeden z drinků, měl i s prázdným kelímkem osahávat letušku a požadovat další, informoval Dailystar

Letušce se jeho chování nelíbilo, ale další nápoj Berrymu i tak přinesla. Ten ho na sebe vzápětí vylil. Opilec se šel převléknout na toaletu, ale k překvapení všech cestujících vyšel ven ze záchodu polonahý. Obléct novou košili mu poté pomáhal palubní personál. Přibližně v ten okamžik měl Berry začít osahávat letušku na prsou. 

Následně došlo k potyčce, při které Berry udeřil pěstí jednoho ze stewardů. „Začal být agresivní a zaútočil na jednoho ze zaměstnanců,“ uvedl cestující Alfred Rivera, který seděl v letadle za násilníkem. S výtržníkem na palubě si posádka poradila po svém.

Berryho zaměstnanci společnosti připoutali k jeho sedadlu lepící páskou. Když letadlo přistálo, muže si hned na letišti převzala americká policie, nasadila mu pouta a vzala ho do vazby.

„Během letu z Philadelphie do Miami 31. července cestující navázal nevhodný fyzický kontakt s letuškou a následně fyzicky napadl stevarda,“ stálo v prohlášení letecké společnosti. „V důsledku toho musel být cestující zadržen, dokud let nepřistál v Miami a nedorazily orgány činné v trestním řízení,“ dodala společnost. 

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání