Úterý 3. srpna 2021
Svátek slaví Miluše, zítra Dominik
Oblačno, déšť 23°C

Opilá matka havarovala s pěti dětmi v autě! Potomky narvala dokonce i do kufru vozu

Autor: rix - 
21. července 2021
19:31

Nezodpovědná žena nasoukala na Slovensku do auta tři dospělé a pět dětí. To ale není vše! Navíc neměla řidičské oprávnění a za volant sedla opilá. To vedlo k nevyhnutelné havárii. Naštěstí se nikdo nezranil, ale nechybělo málo a auto plné dětí mohl srazit vlak. 

„Je mi to líto, nevypila jsem toho moc, jen skleničku vína a tady mi to bohužel uklouzlo,“ uvedla řidička automobilu. „Řidička byla na místě podrobená dechové zkoušce na alkohol, která vyšla pozitivní,“ potvrdila mluvčí policie Jana Ligdayová pro noviny.sk. 

Žena měla i s dětmi namířeno do obce Kamienka. Nehoda přišla hned po vyjetí z garáže. Podle svědků měly být děti dokonce naskládané i v kufru auta. Následky nehody mohly být fatální. Nechybělo mnoho a opilá řidička i s dětmi mohla skončit pod koly projíždějícího vlaku. „Auto bylo blízko ke kolejím, kdyby nedorazili hasiči, smetl by ho vlak,“ popsala řidička. 

Opilá nesedla za volant poprvé

Z alkoholu za volantem si moc nedělala, prý to ani nebylo poprvé. Dokonce se začala smát, když uvedla na pravou míru, že auto ani nepatří jí, ale jejímu kamarádovi. „Při nehodě nedošlo ke zranění, škoda byla vyčíslena předběžně na 200 eur,“ dodala mluvčí. V přepočtu tak žena při nehodě způsobila škodu za přibližně pět tisíc korun. 

Video Opilá matka na Slovensku sedla za volant s pěti dětmi a havarovala - TV JOJ

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání