Pátek 30. července 2021
Svátek slaví Bořivoj, zítra Ignác
Polojasno 29°C

Opilá těhotná dívka (16) z Kladenska se topila na koupališti: Skončila na JIPce!

Autor: VaB, shp - 
19. června 2021
18:44

Pořádné drama se odehrálo na koupališti v obci Hřebeč na Kladensku. Topila se tam totiž těhotná dívka, které je teprve 16 let! Navíc měla být v podroušeném stavu.

K události, která mohla dopadnout tragicky, došlo v sobotu odpoledně během parného počasí. Dívka se s rodinou a přáteli rozhodla, že se svlaží na místním koupališti. Jenže se začala topit. Příbuzní jí proto zavolali záchrannou službu. Na místo vyjela nejenom ambulance, ale vzlétl i záchranářský vrtulník.

Ten nakonec nebyl zapotřebí. „Vrtulník se po vyhodnocení situace vrátil prázdný. Nezletilá byla převezena na jednotku intenzivní péče na Kladně ambulancí. Dýchá sama bez přístrojů,“ uvedla mluvčí středočeské záchranné služby Petra Homolová. Blesk.cz zjistil na místě děsivé pozadí incidentu.

Byla těhotná dívka opilá?

Dívka se totiž měla podle našich informací během koupání věnovat popíjení alkoholu, a to i přesto, že je nejenom nezletilá, ale navíc těhotná. Je tedy možné, že bude mít její záchrana ještě dohru. Na místě byli totiž i přivolaní kromě záchranářů i strážci zákona.

Další videa
Osoby v pátrání