Sobota 12. června 2021
Svátek slaví Antonie, zítra Antonín
Oblačno, bouřka 25°C

Malou roztleskávačku (13†) našli v krvi: Ubodal ji patrně její spolužák

Autor: štt - 
13. května 2021
20:58

Třináctiletá roztleskávačka Tristyn Baileyová byla dle floridské policie „ubodána k smrti“. Její tělo nalezli pohozené v zalesněné oblasti daleko od civilizace. Podezření čelí její spolužák ze sedmé třídy.

Podrobnosti týkající se Tristyniny smrti policie dlouhou dobu nechtěla zveřejnit, teprve v úterý 11. května soudní lékař určil, že se jedná o vraždu způsobenou „četnými bodnutími“. Představitel místního policejního sboru Rob Hradwick odmítl sdělit další detaily. Jen poznamenal, že počet ran byl vysoký.

Hlavním a jediným podezřelým v případu je Trystynin spolužák Aiden Fucci. Chlapec byl zatčen v pondělí 10. května na základě obvinění z vraždy druhého stupně. Soud Fuccimu nařídil zůstat ve vazbě pro mladistvé po dobu příštích tří týdnů, zatímco státní zástupci rozhodnou, zda jej obviní jako dospělého. Šerif se k rozhodnutí odmítl vyjádřit a jen poznamenal: „Jedná se o chladnokrevnou vraždu mladé dívky, která si nezasloužila zemřít.“

NerudnejDedek ( 14. května 2021 02:11 )

Takový hnus uhrovatý 🤮

NerudnejDedek ( 14. května 2021 02:11 )

Zato by měl dostat křeslo. Měli by ho zabít. Oko za oko, zub za zub❗

wp4t ( 13. května 2021 22:39 )

chudák holka, vrah je parchant ..... a taky mě hodně štve, že kdyby měl ten vrah jinou barvu pleti, tak jeho fotku v tisku celého světa nenajdeš.
To je dnes mládež a novinařina... no ... fuj.....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání