Sobota 19. června 2021
Svátek slaví Leoš, zítra Květa
Jasno 32°C

Záhada ztracené dívky: Objevila se po dvaceti letech na videu z TikToku? Byla jsem unesena, tvrdí

Autor: rix - 
8. května 2021
15:58

Policie ve státě Washington vyšetřuje případ dvaadvacetileté ženy. Ta na tiktokovém videu z Mexika tvrdí, že byla jako dítě unesena. Podle vyšetřovatelů by se mohlo jednat o ženu, jež zmizela jako malá holčička zhruba před dvaceti lety.

„Nejsem šťastná, mám toho strašně moc na srdci, byla jsem unesena,“ tvrdí žena v Mexiku tamnímu novináři na dotaz, jak se těší na své příští narozeniny. „Byla jsem unesena, asi z Itálie nebo Japonska. Doufám, že si pro mě přijdou, i když ani nevím, odkud jsem,“ dodává podle Daily Mailu.

Také přiznává, že má problémy s drogami a potřebuje pomoc. Místní úřady tvrdí, že její matka je už po smrti, aniž by něco věděla o osudu své dcery. Policisté z jejího rodného Kennewicku si moc přejí ztracenu dívku najít. „Je to jeden z těch případů zmizení, který si tady každý pamatuje,“ říká mluvčí policie.

Najít údajnou ztracenou dívku ale nebude tak lehké. Policisté sice už kontaktovali novináře, který ji zpovídal, ale po ženě jako kdyby se slehla zem. Lidé z města tvrdí, že ji sice asi občas zahlédli, ale že ji jinak od zmíněného rozhovoru nezpozorovali. Policejní mluvčí si ale stojí za svým. Dívku chce najít a podrobit ji analýze DNA. Podle něj jsou v kontaktu s důvěryhodným svědkem, který viděl ženu s někým odcházet.

„Bylo by úžasné ji najít a přivést zpět. Jak pro rodinu, tak pro celou komunitu,“ říká mluvčí.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání