Pondělí 10. května 2021
Svátek slaví Blažena, zítra Svatava
Jasno 27°C

Luxusní SUV srazilo oblíbenou studentku (†18): Bývalou miss Kralevich (35) už obvinili z jejího zabití!

Autor: ran - 
14. dubna 2021
17:35

Bývalou slovenskou missku a módní návrhářku Danielu Kralevich policisté obvinili ze zabití studentky Linh (†18). Luxusní SUV vietnamskou dívku srazilo loni v září na přechodu pro chodce, nebylo ale dlouho jasné, kdo seděl za jeho volantem.

Maturantku Linh osudného zářijového dne srazil luxusní vůz značky Range Rover na přechodu pro chodce v Bratislavě. Šla právě ze školy za kamarády, v uších podle svědků měla sluchátka.

Auto patřilo bývalé missce a módní návrhářce Daniele Kralevich, při nehodě v něm seděla se svojí matkou. Kdo řídil, zůstávalo dlouho nejasné. Nyní se ale podle zjištění TV JOJ v případu konečně začíná něco dít.

Jak televize uvedla, podle informací krajského státního zastupitelství byla nakonec Daniela Kralevich ze zabití studentky obviněna. A mohla by brzy také přijít o řidičák. Ten totiž missce dodnes nikdo neodebral. V případu však mělo dojít k vícero pochybením.

Jak televize uvedla, generální prokurátor Maroš Žilinka například zjistil, že znalecké dokazování probíhalo nepřiměřeně dlouho a že dozorující prokurátor byl v případu nepříhodně pasivní. Policie k případu ale zatím mlčí.

Rodina dívky si ze všeho nejvíc přeje, aby se celá věc po právní stránce co nejdříve uzavřela a spravedlnosti bylo učiněno zadost. „Chceme mít spravedlivý soudní proces. Aby to, co se stalo, bylo spravedlivě posouzené,“ řekl předseda vietnamské komunity na Slovensku Nguyen Kim Dang. „A aby sestra už mohla v pokoji odpočívat,“ doplnila sestra nešťastné Linh.

Samotná Daniela Kralevich se ke svému obvinění nevyjádřila, televizi nezvedala telefon ani neodpovídala na esemesky.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání