Pondělí 17. května 2021
Svátek slaví Aneta, zítra Nataša
Oblačno, déšť 15°C

Krkavčí matka nechala dcery v mrznoucím autě dvě noci. Emma zemřela, Aleně amputovali nohy

Autor: shp - 
13. dubna 2021
18:48

Zbláznila se? Jako krkavčí matka se zachovala Kaylee Messerlyová (36), kterou zatkla policie kvůli týrání dětí. Své dvě dcerky Emmu (†18 měs.) a Alenu (3) nechala po projížďce v mrazivé přírodě amerického Colorada dvě noci v autě. Matce i prochlazené Aleně musely být po ledovém martyriu amputovány nohy. Mladší dcerka bohužel zemřela.

Jak uvedl web deníku Metro, kancelář šerifa okresku Moffat byla upozorněna na podezřelé vozidlo 11. března. Když strážci zákona dorazili na místo, nikdo už v autě nebyl. Vůz byl pokrytý sněhem a blátem. Pátrací letadlo pak našlo matku s oběma dětmi půl druhého kilometru od odstaveného auta. Jen tak si vykračovaly v mrazivém počasí, jako by se nechumelilo.

Emmu pohřbili bez náhrobku

Po zadržení matky vyšlo najevo, že s dětmi zůstala ve studeném voze celé dvě noci. Všechny skončily v nemocnici. Stav Emmy byl bohužel vážný a zemřela. Její teta Lisa Henandezová založila na crowdfundingové stránce GoFundMe dobročinnou sbírku, díky níž vybírá peníze na náhrobek své minulý týden pohřbené neteře. Pro televizi CBS4 také uvedla, že druhá neteř Alena podstoupila další dvě operace.

Její zotavování je komplikované kvůli vážné infekci. „Je stále v nemocnici a bojuje,“ napsala v e-mailu. Lisa taktéž dodala, že nejenom Alena, ale i její sestra Kaylee musela podstoupit amputaci obou nohou kvůli omrzlinám. „Má sestra a moje neteř Alena jsou po amputaci kvůli stejné události. Zasáhlo nás to psychicky, fyzicky a finančně,“ napsala Amy ke sbírce.

Beznohou matku obvinili z týrání dětí

Kaylee Messerlyová byla obviněna z týrání dětí vedoucí k smrti a vážnému zranění. Následně skončila za mřížemi vazební věznice, kde je dosud. Kauce v přepočtu 1,1 milionu korun totiž nebyla složena. Všichni se nyní ptají, proč musela jet s tak malými dcerkami do zamrzlé přírody. Co ji k tomu vedlo?

Video: Brutální vraždy stopařek

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání