Natalii (†16) nechala krkavčí matka vyhladovět k smrti. Starala se více o psy a kočky

Autor: shp - 
28. 1. 2018
13:51

Nebohá Natalie Finn (†16) z Iowy zažila před smrtí neuvěřitelná muka. Její adoptivní matka Nicole Finn (43) se více starala o své psy a kočky než o vlastní děti. Natalii nechala vyhladovět k smrti. Dívka v době úmrtí vážila pouhých 38,5 kilogramu. Soud jí za vraždu dívky udělil trojnásobné doživotí.

Když policisté našli tělo Natalie, zděsili se. Dívka měla nohy pokryté krvavými škrábanci. V domě hrůzy žilo celkem pět dětí, o které se krkavčí matka starala. Jedno z nich na okno domu hrůzy napsalo děsivý vzkaz:Nemůžu otevřít okno, máma ho zatloukla.“

Velkým štěstím bylo, že se na případ neskutečného týrání nakonec přišlo. Sourozenci zemřelé dívky Mikayla (14) a Jaden (15) byli podle expertů, kteří vypovídali u soudu, na hranici vyhladovění. „Soud si nedokáže představit, jaká mentální trauma musely tyto děti prožívat,“ řekla soudkyně Karen Romano.

Krkavčí matku poslala za vraždu, týrání a únos dětí na trojnásobné doživotí za mříže. Její exmanžel Joseph Finn nebyl v době úmrtí Natalie v domě hrůzy. S uvězněním dětí však Nicole pomáhal. Byl obviněn z únosu a ohrožování dětí. Jeho ale soud teprve čeká na konci dubna.

VIDEO: Děsivý případ týrání - matka táhne dítě na vodítku

Video Matka táhla dítě po ulici na vodítku, kolemjdoucí byli v šoku - Twitter
1080p 720p 360p

Doporučujeme
zvonik54 ( 29. ledna 2018 01:57 )

Souhlas...

pepen ( 28. ledna 2018 18:20 )

Taky jí nedávat žrát, ty svini bezcitný!!!!!

jardavozembouch ( 28. ledna 2018 17:29 )

je dobre, ze aspon v nekterych statech umoznuji zakony davat vicenasobne dozivoti, takze odsouzeny nema sanci se dostat ven. na rozdil od ceskych, kdy se vrah par let chova vzorne, pak na zaklade psychologickeho posudku je povazovan za "zdraveho" a pusti ho na podminku, aby mohl vrazdit. ty deti musely neskutecne trpet. jsem psomil, ale co je moc to je prilis. a ten jejich xicht... primitivni osoby.

1pravda1 ( 28. ledna 2018 16:34 )

ADOPTIVNÍ MATKA! Přesně jako to chtěla u nás zavést Marksová, pěstouni, za zavřenými dveřmi, o kterých nikdo nic neví. Toto týrání a vyhladovění by se v Klokánku nebo dětském domově neutajilo. Norské fondy nám tady diktují pěstouny. Nikdo neví, jak chlapci Michalákovi vůbec u pěstounů žijí, starší prý u dvou chlapů a mladší u samotné ženské. Rozdělení bratrů je zločin!!! Nikdo nemůže říct, že je to v jejich prospěch.

sores ( 28. ledna 2018 15:45 )

Zabít tu bestii, smrt za smrt! Hlavně že ona sama je vy.ž.ra.ná k.r.á.v.a!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud