Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Oblačno 11°C

Sympaťačka Anna (39) rozřezala milence a schovala ho do ledničky: Krev vyděsila stěhováky!

Autor: ran - 
25. března 2021
15:45

Anna Vinokurovová (39) z ruského města Krasnojarsk měla zavraždit milence, rozřezat ho a ostatky přechovávat v ledničce. Aby se jich ale zbavila, přivolala na chladničku stěhováky. Ti, jako by se ocitli uprostřed hororu, když se jim cestou z domácího spotřebiče začaly řinout potoky krve...

Žena se s Jevgenijem (†27) seznámila v říjnu, sotva ho propustili z vězení za obchodování s drogami. Když spolu před vraždou popíjeli alkohol, propukla mezi nimi prudká hádka, která dopadla tragicky.  

Jak uvedl web deníku The Sun podle informací z ruských médií, Anna bydlela v bytě s ostatky přítele osm dní. Jeho tělo rozřezala pilkou a v igelitových taškách uložila do ledničky. Poté přivolala stěhovací firmu, aby domácí spotřebič odvezli jinam.   

Cestou se ale z ledničky do nákladního prostoru auta začala řinout krev. Stěhováci zákaznici kontaktovali a vyptávali se, co v ní má. Anna se údajně rovnou přiznala, že převážejí jejího naporcovaného přítele.  

„Z lednice začala vytékat krev, zadržená žena se přiznala k vraždě,” potvrdil podle webu zdroj seznámený s vyšetřováním. „Žena oběť ubodala nožem do oblasti hrudníku,“ uvedli ruští kriminalisté. 

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání