Neděle 18. duben 2021
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Zataženo, déšť 10°C

Tyranský pár z pekla: Prodával nezletilé děvče (15) na sex?!

Autor: shp - 
8. března 2021
12:29

To snad ani nemůže být pravda! Strážci zákona zatkli ve slovenské Nitře ženu (31) a muže (31), kteří tvořili pár. Tato dvojice měla prodávat teprve patnáctileté děvče. Oběma proto hrozí dlouholetý pobyt za mřížemi.

Mladé děvče se ocitlo ve špatné finanční i sociální situaci. Pomoc mu nabídl podezřelý pár z Nitry. Žena dívce navrhla, že ji ubytuje ve svém domě. Stalo se tak už loni v létě. Náctileté však nepomáhala nezištně, uvedl portál Noviny.sk. Na ubytování si měla dívčina vydělávat sexuálními službami.

Video Tyranský pár z pekla: Prodával nezletilé děvče (15) na sex! - TV JOJ

Falešný profil na Facebooku

Žena dokonce vytvořila své oběti profil na sociální síti, kde ji nabízela klientům na prodej. „Vydělané peníze měly být použity na uhrazení poplatků souvisejících s ubytováním,“ uvedla policejní mluvčí Denisa Bárdyová. Když dívka odmítala, pár ji prý nuceně zdrogoval.

Dívka pak byla ve stavu, že vůbec nevěděla, co se děje. Policisté z Národní kriminální agentury NAKA proti pekelnému páru ve čtvrtek zasáhli. Muž i žena skončili v poutech. „Ze zločinu obchodování s lidmi jsou obvinění 31letá žena a stejně starý muž,“ doplnila policejní mluvčí.

Tyranům hrozí mnoho let za mřížemi

Hned po zatčení byl vydán návrh na jejich vzetí do vazby, o kterém rozhodne soud. Protože k sexuálním službám měli nabízet nezletilou dívku, hrozí jim vysoké tresty. „Vzhledem k tomu, že čin spáchali na chráněné osobě, hrozí pachatelům v případě prokázání viny 7 až 12 let vězení,“ dodala Bárdyová.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání