Čtvrtek 22. duben 2021
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno, déšť 11°C

Zlatá pražská mládež: Mirek v blýskavém BMW jezdí po metropoli i 250km/h!

Autor: VaB - 
2. března 2021
05:20

Rychlá jízda, telefon v ruce a potřeba se ihned chlubit na sociálních sítích. Že je to moc? Další partička se pak na YouTube chlubí tím, jak po Praze v nočních hodinách jezdí jak šílenci a driftují na mokré vozovce. K nehodě neměli daleko...

„Za pět minut u tesca.“ Spousta z nás si jistě pamatuje na slova dvou dívek, které několik okamžiků poté bouraly u Obrnic. Jedna z dívek zemřela, druhá se zranila. Celý incident navíc jedna z nich živě vysílala na facebook. 

Kombinace telefonu s vysokou rychlostí může být až smrtelná. Mnozí si svou riskantní a nebezpečnou jízdu natáčejí, poté se s ní chlubí na svých sociálních sítích. Stejně tak to v neděli udělal i Miroslav, který se na instagramu prezentuje jako maverick.

Ve svém zlatém BMW si to po pražském okruhu na úrovni Horních Počernic letěl rychlostí přesahující 190 km/h, v dvousetkilometrové rychlosti pak o chlup míjí jedoucí vozidlo. Pak šlape na plyn, rychlost začíná dosahovat hranice 250 kilometrů za hodinu. A to na místě, kde je maximální povolená rychlost 100km/h.  Do videa dodal text: 2 min a označil patrně přítele, za kterým tak „spěchá“. Nehodou to tentokrát neskončilo. 

Video Ve zlatém BMW jel po Praze 240km/h - Instagram

Prahou jedině driftem

Další skupinkou, která dodržování pravidel silničního provozu moc nedbá, se prezentuje na YouTube. V nočních hodinách po Praze jezdí se svými vozy, oba jsou starší, nechybí mezi nimi BMW. Kdyby kdo čekal, že budou jezdit „normálně čumákem napřed“, spletl by se.

Dvojice totiž se svými auty jezdí zásadně bokem, na mokré silnici jim to jde patrně o dost líp. Dvojice jezdí často nalepená na sobě. Oběma řidičům to v jedné chvíli, v zatáčce, patrně uklouzne víc, než by chtěli, a začnou se točit. K nehodě chybělo opravdu málo. 

Uživatel_5509909 ( 2. března 2021 19:21 )

klasicky všichni přejete jen špatné. To že ty kluci třeba rozvíjej scénu underground sportu a dělaj to s láskou, v noci když je prázdno je vám jedno. Hlavně všichni poslouchejte zákony a zustaňte doma zavřený aby se vám něco nestalo. Zaprděnci. Klukům přeju hodně štěští v driftu a kopec zábavy.

Jarabak ( 2. března 2021 15:35 )

Když to tak lidi a jimi volení politici chtějí... Havlíček nedávno někde plácal něco o tom, že automatické radary nemohou být všude, prootže by pak hrozilo, že se během jedné jízdy vybodujeme. No ano, hrozilo by, že za přestupky dostanu trest podle zákona Takže budeme mít zákony, definované přestupky, ale budeme se jako nekoukat, aby někdo náhodou nepřišel o papíry. Tak je to správně Další věc je, že v téhle zemi se dá v klídku jezdit i bez papírů. kdyžtak budete mít asi osmnáctej zákaz řízení. No co, tak dostanete devatenáctej, no.

zkzkz ( 2. března 2021 13:46 )

Andrejko Bures ( 2. března 2021 12:16 )

Je tam zminena Praha, "nabliskane" BMW... takze jdeme do zazobanych prazaku!
Cu raci jsou po cele republice. Jen na Prahu je nejvic videt. Kdovi kolik tech "prazaku" ma moravsky prizvuk.

Anifa ( 2. března 2021 11:56 )

Sebrat řidičák asi nepomůže - tatíček to zařídí, pokuta je k smíchu. Raději policie počká až někoho zmrzačí a pak z něj možná místo pachatele udělají oběť Tak to u nás chodí

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání