Úterý 2. březen 2021
Svátek slaví Anežka, zítra Kamil
Polojasno 8°C

Zavražděnou Adrianu (†29) na Bali tři týdny pronásledoval expřítel: Zdrcená rodina promluvila

Autor: VaB - 
21. ledna 2021
08:05

Mladou Adrianu S. (†29), která žila na Bali, podle policie zavraždil její expřítel, Papuánec Lorens Parera. Na těle mladé ženy bylo nalezeno několik bodných ran. O smrti milované Adriany pro média poprvé promluvili zdrcení příbuzní.

O smrti mladé Slovenky informovala slovenská média. Smutnou zprávu potvrdil i slovenský ministr zahraničních věcí Ivan Korčok. „Uděláme vše, co se dá, je nám to upřímně líto,“ řekl. S ohledem na pozůstalé ale nebyl nijak konkrétní. 

Tělo ženy nalezli její kolegové, oběť ležela na podlaze. Na krku měla mít bodné rány, ležela v tratolišti krve. Policisté z Denpasaru začali rychle zjišťovat, kdo za činem může stát. A brzy přišli na možného pachatele, Lorense Pareru (31).

Jde o bývalého přítele Adriany, ta se s ním před třemi týdny rozešla, on se s tím ale nechtěl smířit. Měl ji špehovat, Adriana se dokonce chtěla odstěhovat. Podle webu patrolipost.com se Adriana s mužem rozešla proto, že pil hodně alkohol.

Vyšetřování stále probíhá. „Jelikož jde o cizince, čekáme, až proběhne pitva. Musíme získat souhlas rodiny a velvyslanectví,“ uvedl pro web zástupce policie. 

Zpráva o mrtvé Adrianě zasáhla celou rodinu, která žije na Slovensku. „Ani pořádně nevím, co se tam stalo, před chvílí jsme se to dozvěděli. Nezlobte se, ale nechci o tom mluvit,“ řekla pro web Pluska.sk maminka Adriany Ingrid.

Bratr Stanislav nese ztrátu těžce. „Stále to nedokážu strávit. Cítím neskutečný hněv a smutek,“ řekl. Svou sestru popsal jako šikovnou a hodnou ženu. „Byla to od malička nejúžasnější sestra na světě,“ dodal. 

OlafKurefsen ( 21. ledna 2021 18:30 )

,, Na Bali se Slovenka věnovala potápění a vlastnila obchod s dárkovými předměty.,, A to jí jistě uživilo Slovák ani Čech tomuto kchurwisku nevoněl. Chtěla bejt světová tak se nechala vobskočit lidojedem Sice jí nesežral ale má co chtěla. Tak jakýpak nářky. Mohl jí použít jako návnadu na ryby

zkratik ( 21. ledna 2021 13:39 )

twl,Papuánec a takový tu budem mít až bude Bartoš premiérem

Piculinka1958 ( 21. ledna 2021 12:07 )

Co mohla od takoveho typka cekat? Kolik uz bylo tech zhrzenych holek, co si nahrably jinou kulturu.

maxipes-fik ( 21. ledna 2021 10:56 )

Škoda mladé holky tebe mohli rybám nikomu bys nechyběl

Zobrazit celou diskusi
Další videa