Sobota 23. leden 2021
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena
Zataženo, déšť se sněhem 5°C

Záběry krásné letušky těsně před smrtí: 11 mužů obviněných ze znásilnění se hájí, že jsou gayové

Autor: ran - 
8. ledna 2021
10:28

Vyšetřování smrti krásné letušky Christiny na Filipínách pokračuje. Objevily se nové záběry zachycující ženu ve společnosti několika můžu jen pár hodin před osudným ránem. Z jejího znásilnění a vraždy bylo obviněno všech 11 těchto mužů. Jeden z nich se nyní hájí, že jsou všichni gayové, proto by s ženou nikdy nic neměli.

Kamery v luxusním hotelu City Garden ve filipínském městě Makati zachytily poslední okamžiky Christiny Angelicy Daceraové (†23) před tragickou oslavou Silvestra. Na jednom ze záběrů je zachycena bosá na chodbě ve společnosti několika mužů, jak přináší lahev vína. Na jiném zase přede dveřmi divoce líbá jednoho z mužů, tentokrát jsou na chodbě sami.     

V hotelovém apartmá začala jíst a popíjet se svými čtyřmi kamarády a kolegy z práce kolem 22:00, později se k nim přidali další muži. Ze znásilnění a vraždy mladé ženy bylo obviněno všech 11 mužů, kteří s ní oslavovali. Letuška z General Santos City byla údajně naposledy viděna živá v 6:30 na Nový rok, o šest hodin později ji jeden ze společníků našel ležet modrající ve vaně. Ani rychlý převoz do nemocnice už jí život nezachránil.

Tři muže už propustili

Podle provedené pitvy bylo bezprostřední příčinou její smrti prasknutí srdeční aorty. Zároveň ale měla po těle několik podlitin a škrábanců. Kromě toho jí byly na intimních partiích objeveny tržné rány a sperma. Sperma vyšetřovatelé objevili na několika dalších místech v apartmá. Rodina zemřelé je s výsledky pitvy nespokojená, objednala si proto vlastní, výsledky ale dosud nejsou známy. 

Matka letušky je přesvědčená, že dcera byla hromadně znásilněna. Podle deníku Daily Mail tři z mužů byli v úterý propuštěni, vyšetřování ale nadále probíhá. Médiím při odchodu řekli, že nic špatného neudělali. I kriminalisté podle vlastních slov potřebují více důkazů o tom, zda byla žena skutečně znásilněna a zavražděna.

Všichni jsme gayové

Jeden ze zbývajících osmi zadržených mužů nyní navíc přišel s nečekanou obhajobou. Gregorio de Guzman místním médiím sdělil, že jsou všichni gayové. On sám prý nikdy s žádnou ženou nic neměl, protože ho nevzrušují. Sex měl mít vždy jen s mužem. „Přišlo mi, že se s námi ráda stýká, s lidmi z komunity LGBT. Bylo jí s náma dobře. Po celou dobu jsme se všichni včetně ní dobře bavili,“ řekl také.

Guzman dále zmínil, že on osobně Christinu bral jako svoji sestru. „Měl jsem ji moc rád. Doufám, že se její rodina nenechá zaslepit a uvidí skutečnost takovou, jaká je,“ dodal. Rommel Daluro Galido, který smrt letušky nahlásil, zas místním médiím řekl, že když se dopoledne vzbudil, přikryl Christinu ve vaně peřinou, protože si myslel, že spí. Pak si šel opět lehnout. Dodal, že Christina tu noc vypila hodně tvrdého alkoholu.  

abcdefghijkl ( 8. ledna 2021 23:19 )

Štětka co si přivydělávala jako letuška nebo naopak?

a-z- ( 8. ledna 2021 15:48 )

11 mužů obviněných ze znásilnění se hájí, že jsou gayové
..................
Věřím jim to, však vypadala jako transka.

user ( 8. ledna 2021 14:56 )

To už fakt není o čem psát? Je to smutné, ale aby se v případu, o které nikdo z nás nemá věrohodné informace, psalo v Blesku třetí den to už je i na tento plátek moc.

miasek ( 8. ledna 2021 14:07 )

Tak byli to kolegove z jeji prace. Posadka letadla, vzdy prespi na hoteletech pri delsim letu. A ze byl Silvestr, tak na tom neni nic divneho si dat sklenicku s kolegy ne.

savkc ( 8. ledna 2021 13:50 )

Ani ne tak krásná, jako fest rozmrrrrdaná....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud