Úterý 19. leden 2021
Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona
Zataženo, sněžení 1°C

Brutální napadení kvůli roušce: Nitranská policie pátrá po útočníkovi

Brutální napadení kvůli roušce: Nitranská policie pátrá po útočníkovi  (Autor: Polícia SR)
Autor: jel - 
4. prosince 2020
18:17

Hrozný incident zachytila bezpečnostní kamera v čekárně na autobusovém nádraží ve slovenské Nitře. Muž upozornil dvojici, aby si nasadila roušku, jeden z napomenutých mladíků do něj začal kopat a bít ho pěstmi. Policie nyní pátrá po útočníkovi.

Hrůzné video zveřejnila na sociální síti tamní policie. Ta uvedla, že incidentu předcházela slovní výměna mezi devětačtyřicetiletým napadeným a dvěma mladíky. Muž dvojici upozornil, že ve vnitřních prostorech nemají nasazenou roušku.

„Po krátké slovní výměně ho jeden z mladíků začal bít a kopat. Zatím jsou to pro nás neznámé osoby. Pomůžete nám jejich totožnost odhalit?“ uvedla policie v příspěvku, v němž zveřejnila také otřesné záběry. Ty ukazují, jak jeden z neznámých surově kopne sedícího muže do hlavy a pak jej začne bít, až muži teče krev. Útočník poté v klidu odchází z místa a nechává krvácejícího napadeného v čekárně.

Incident pobouřil některé uživatele sociální sítě. „To bude těžce narušený jedinec,“ uvedl Vladko. „To jsou ti mladí borci, co se na ně stačí křivě podívat a už dostaneš na budku,“ přidala se Dominika.

Video Brutální napadení kvůli roušce: Nitranská policie pátrá po útočníkovi - Polícia SR - Nitriansky kraj

Miguelos ( 4. prosince 2020 20:18 )

cekal jsem na takoveho cloveka co zareaguje jsi ovce

Victor z Ovieda ( 4. prosince 2020 20:11 )

Mě tam též zajímá ta reklama.Bílá žena a má dva malé negry!Proč nám pořád podprahově podsouvají ten škodlivý multi­kultu­ralis­mus!!!?

antitupec ( 4. prosince 2020 20:06 )

Místo hvězdiček doplnit zm rd

antitupec ( 4. prosince 2020 20:04 )

Pane ***in, vy budete stejně rozumově vybaven, jako ten idiot na videu. Kdybychom všichni drželi hubu, tak tady máme pořád socialismus. Ale na druhé straně by takoví inteligenti jako vy chodili na vojnu a aspoň by z nich byli chlapi, ne zbabělci.

Miguelos ( 4. prosince 2020 18:48 )

Gratuluji rodičům co vychovali takového ubožáka, být tam já a vidět to napadení, tak mu rozdupu k*o*u*l*e, aby se nemohl množit

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud