Úterý 19. leden 2021
Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona
Zataženo, sněžení 1°C

Dívku v Pardubicích brutálně zbil nebezpečný násilník: Skončila se třinácti stehy!

Napadená Katka skončila se třinácti stehy.  (Autor: Facebook)
Autor: jel - 
30. listopadu 2020
13:39

Hrozný zážitek má za sebou dívka z Pardubic, kterou v sobotu při venčení psa napadl a brutálně zbil neznámý násilník. O případu informovala na sociálních sítích maminka napadené, která varuje ostatní a prosí o pomoc při hledání pachatele.

Dcera paní Gabriely Katka v sobotu ve tři čtvrtě na jedenáct venčila psa u nábřeží Závodu míru v Pardubicích. Při procházce narazila na muže v černé bundě s kapucí, který měl roušku a čelovku a nahlížel do zaparkovaných aut.

„Dceru srazil na zem, udeřil několikrát něčím do hlavy, myslí, že to byl obušek, tím si ale není jistá. Ukradl mobil - iPhone 11 bílý a utekl,“ popsala hrozný incident vyděšená maminka napadené dívky. K příspěvku připojila fotografie Katčiny rozbité hlavy.

Nebohá napadená skončila se třinácti stehy a především s psychickým traumatem. „Nejvíce to odnesla psychika. Čtyři otevřené rány a třináct stehů,“ odpověděla sama Kateřina na dotaz, zda je v pořádku.

Příspěvek sdílelo přes deset tisíc lidí, snad tedy někdo útočníka pozná, anebo bude mít nějaké informace, které by vedly k jeho nalezení. Případem se zabývá policie. „Kdo je útočníkem a proč ženě takovým způsobem ublížil, to kriminalisté prověřují. Možná se obával fotografie, když se pohyboval okolo zaparkovaného vozidla, možná chtěl jen mobilní telefon, který měla mladá žena u sebe. To vše je předmětem prověřování,“ uvedla policejní mluvčí Eva Maturová.

Video V Ostravě došlo k nepříjemnému incidentu, skončil napadením strážníka. - Facebook

hejpockej ( 8. prosince 2020 01:05 )

takze je to jasny, Arany byl jako decko tyranej a trpel nedostatkem lasky, proto ta nenavist proti vsem ktery ma nekdo rad. Predevsim nenavidi ty co jsou hyckany a rozmazlovany, protoze tohle sam nikdy nepoznal. Proto ta zavist zloba zast. My ani ty coklove za to ze si mel zkurv*eny detstvi nemuzem.

j_dc_cv ( 1. prosince 2020 10:07 )

Takže za jiných vlád to bylo jinak?
Jasně... Roubal, orličťí vrazi, Stofolovi, Zelenka, atd., atd.
V žádné jiné zemi se nevraždí. V Německu, Rakousku... Nikde žádné vraždy.
V USA taky žádná vražda. V Rusku taky ne.
Jen pro info... Kde, v jaké zemi maj dobrou vládu?
Magore.

Arany ( 30. listopadu 2020 22:53 )

Ty jsi ***, pokud to nechápeš! Za to jsme mrzli na těch náměstích?

Arany ( 30. listopadu 2020 22:51 )

Běžte už do ***e s těma vašima čokklama! Jste oběťmi reklam na psí žrádlo.

Arany ( 30. listopadu 2020 22:48 )

No dobře, ale kde to jsme?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud