Neděle 24. leden 2021
Svátek slaví Milena, zítra Miloš
Oblačno, sněžení 2°C

Rusové na večírku popíjeli dezinfekci: Osm jich zemřelo

Bratranci David (†11) a Milan (†13) vypili neznámou tekutinu: Otrávili se a zemřeli  (Autor: reprofoto Vesti.Ru)
Autor: rc - 
4. prosince 2020
17:53

Tragicky skončila domácí party v Rusku. Osm lidí zemřelo poté, co na večírku vypili dezinfekci na ruce! Mezi oběťmi jsou i rodiče pěti dětí, z nichž se tak rázem stali sirotci. Nejprve zemřel jejich otec a posléze v nemocnici na následky vnitřních zranění způsobených metanolem zemřela i jejich osmačtyřicetiletá matka.

Ve vesnici Tomtor v Rusku si skupinka lidí udělala domácí večírek. Ovšem párty měla tragickou dohru. Při popíjení účastníci večírku vypili smrtící dezinfekci, která obsahovala 69 % metanolu, který se používá jako rozpouštědlo či jako zdroj paliva a je vysoce jedovatý. Ve vínech, pivech a lihovinách se běžně používá etanol.

Požití metanolu může mít fatální následky a mezi příznaky akutní otravy metanolem se řadí závratě, amnézie, křeče v břiše, vnitřní krvácení, halucinace, rozmazané vidění a může dojít k selhání ledvin. Zároveň člověk může i oslepnout.

Osm lidí, kteří navštívili domácí party v ruské obci, zemřelo. Mezi oběťmi je osmačtyřicetiletá matka, na níž doma čekalo pět dětí. Zemřela ve čtvrtek v nemocnici na následky vnitřních zranění. Nepřežil ani její manžel. Pět dětí tak zůstalo sirotky.

Mimo něj zemřeli další čtyři muži, kterým bylo mezi 27 a 69 lety. Další žena, která se zúčastnila večírku a jíž podle informací britského deníku bylo jednačtyřicet let, zemřela také. Pohlaví a věk další oběti smrtící dezifenkce nejsou známy. O život v nemocnici stále bojuje dvaatřicetiletý muž, jehož stav je stabilizovaný a podle prognóz lékařů přežije. Zřejmě však zůstane slepý.

VIDEO: Bratranci David (†11) a Milan (†13) vypili neznámou tekutinu: Otrávili se a zemřeli

Video Bratranci David (†11) a Milan (†13) vypili neznámou tekutinu: Otrávili se a zemřeli - TV JOJ

Cenzorova_matka ( 4. prosince 2020 18:44 )

Jo to by se v Emerice nestalo

slovan1954 ( 4. prosince 2020 18:32 )

Proboha, to neměli OKENU? A to si říkaj lahudky??

sekebo ( 4. prosince 2020 18:32 )

Měli ještě zavolat Trumpovi, ten by si s ními určitě rozuměl, ani by si to nemusel píchat do žíly

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud