Neděle 24. leden 2021
Svátek slaví Milena, zítra Miloš
Oblačno, sněžení 2°C

Muž znásilnil dívku (†16), mlátil ji lopatou a pak ji pohřbil zaživa: Popravili ho smrtící injekcí

Muž (†49) znásilnil dívku (†16), mlátil ji lopatou a pak ji pohřbil zaživa: Dostal smrtící injekci  (Autor: reuters/BRYAN WOOLSTON, youtube)
Autor: rc - 
24. listopadu 2020
19:27

Smrtící injekcí byl ve věznici v americkém státě Indiana popraven devětačtyřicetiletý usvědčený násilník a vrah. Orlando Hall v roce 1994 spolu s dalšími čtyřmi muži unesl Lisu Reneovou. Šestnáctiletou dívku později znásilnil, zmlátil a pohřbil ji zaživa!

V roce 1994 byla ze svého bytu v americkém státu Texas unesena Lisa Reneová. Šestnáctiletou dívku odvleklo pět mužů, kteří se tam vydali, aby si srovnali účty s jejími dvěma bratry. Skupina živící se prodejem marihuany je podle informací britského deníku Daily Mail podezřívala z krádeže peněz.

Lisa však byla doma sama. „Snaží se dostat dovnitř. Pospěšte si,“ měla podle informací Star Telegram dívka ještě stihnout zavolat na tísňovou linku. Ovšem o chvíli později muži vnikli do domu a telefonát skončil. Únosci dívku odvezli do amerického státu Arkansas, kde ji drželi v motelu svázanou dlouhé dva dny. Prošla si tam peklem.

Muži ji znásilňovali a pak ji svázali a zakryli jí oči, aby nevěděla, kam ji vezou. Odvedli ji k hrobu, který den předtím vykopali. Lisu mlátili lopatou do hlavy a pak ji zaživa pohřbili!

Orlando Hall byl za otřesný zločin odsouzen k trestu smrti a po šestadvaceti letech byl trest vykonán ve věznici Terre Haute ve státě Indiana. Hall byl popraven ve čtvrtek v dopoledních hodinách, kdy mu byla podána smrtící injekce.

„Dnešek byl znamením konce velice dlouhé a bolestivé kapitoly našich životů. Mé rodině a mně se velice ulevilo, že to skončilo,“ uvedla Pear Reneová, sestra oběti.  Tři komplicové Halla dostali nižší tresty, protože spolupracovali se soudem. Čtvrtý muž byl taktéž odsouzen k trestu smrti, nicméně v loňském roce byl rozsudek zrušen.

Srdceryvné video: Muž (†30) odsouzený na smrt se loučí s rodinou, malá dcerka to nechápe

Video Srdceryvné video: Muž (†30) odsouzený na smrt se loučí s rodinou, malá dcerka to nechápe - YouTube

Alucard ( 25. listopadu 2020 11:05 )

A proč to prase smradlavý tak dlouho živěj? Já bych to do týdne vykrvil 🐖

krapotkin ( 24. listopadu 2020 23:08 )

A není to rasistické - popravit černocha ? Teď může zase BLM jít vypalovat obchody.

OlafKurefsen ( 24. listopadu 2020 20:25 )

U nás by to po 20ti letech promlčeli a nebo by už byl dávno na svobodě jako mnoho 20krát soudně trestaných sociálními dávkami utiskovaných indoxindlů, co se na ulicích vyzývavě smějí pracujícím do xichtu

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud