Pondělí 16. května 2022
Svátek slaví Přemysl, zítra Aneta
Polojasno 25°C

Děsivé detaily! Mirka viní ze tří vražd: Sandru z Karviné měl škrtit při sexu, Nina (1,5) zmizela beze stopy

Autor: rc - 
20. listopadu 2020
12:44

Před soudem v Banské Bystrici stanul Miroslav L. (42), který je obžalován ze tří vražd. Muž ze Zliechova na Slovensku má mít na svědomí partnerky Sandru (†22) a Moniku (†21) a údajného soka v lásce Romana (†38). Moničina malá dcerka Nina zmizela beze stopy a nadále se pohřešuje. U soudu zazněly hororové detaily smrti mladé Češky Sandry z Karviné! Ženu měl obžalovaný škrtit při sexu, její tělo zabalit do pytle a posléze její ostatky spálit. Obžalovaný Miroslav však tvrdí, že je nevinný, navzdory předchozímu doznání. Hrozí mu až doživotí.

Obžalován ze dvou trestných činů, a to z obzvlášť závažného zločinu vraždy a obzvlášť závažného zločinu úkladné vraždy, je Miroslav L. ze slovenského města Zliechov. Dvaačtyřicetiletý muž měl podle prokuratury zavraždit tři lidi.

Jeho první obětí údajně byla jeho partnerka Sandra z Karviné. S dvaadvacetiletou ženou se seznámil, když pobýval v Česku. Dvojice, která spolu vychovávala syna Mirka, se však později přestěhovala na Slovensko. Mladá maminka se už domů do Čech nevrátila. V roce 2010 měla být brutálně zavražděna.

U soudu v Banské Bystrici zazněly hrůzné detaily o smrti mladé Sandry. Miroslav podle informací slovenského deníku Nový Čas měl ženu začít škrtit při pohlavním styku. Její bezvládné tělo později údajně zabalil do pytle a odvezl ho na odlehlé místo do zahrádkářské oblasti. Tam ho měl spálit.

Další jeho obětí měl být osmatřicetiletý Roman, který byl partnerem mladé maminky Lucie. Miroslav měl s Lucií navázat vztah a žena mu údajně tvrdila, že ji Roman bije. Miroslav měl muže uškrtit šňůrou od tepláků. Tím to však neskončilo. Podle Nového Času u soudu zaznělo, že posléze Romanovi údajně rozřezal šlachy, krk a polámal kosti, aby jeho tělo vtěsnal do kufru. Jeho ostatky spálil.

Poslední jeho obětí měla být maminka Monika. S ženou pobýval v jeho domě ve Zliechově, kde s nimi žila i její malá dcerka Nina a jeho synek Mirek. Postup vraždy měl být stejný jako u Sandry. Moniku měl začít škrtit při sexu a posléze její tělo spálil. Malá Nina, které v té době bylo jen 1,5 roku, je dodnes evidována jako nezvěstná.

Miroslav se v minulosti k vraždám přiznal. Uvedl, že vraždil v afektu, a policistům ukázal místa, kde své oběti spálil. Nyní však tvrdí, že je nevinný. Jestliže ho soud shledá vinným, hrozí mu až doživotí.

„Pravda je ale taková, že je vinen. Kdo to teda spáchal? On sebral ze světa tyto všechny nevinné oběti,“ uvedla pro slovenský deník Nový Čas matka Romana Dana, která se přišla na soudní jednání podívat.

Video  Miroslav L. je obžalován za vraždu třech lidí.  - TV JOJ
Video se připravuje ...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání