Čtvrtek 30. listopadu 2023
Svátek slaví Ondřej, zítra Iva
Zataženo, sněžení -1°C

Krásná talentovaná zpěvačka (†21) záhadně zemřela: Maminka jí do nebe poslala dojemný vzkaz

Autor: DH - 
6. listopadu 2020
12:15

Ve věku pouhých jednadvaceti let zemřela za dosud nejasných okolností americká rapperka Braxton „Brax“ Bakerová. Na sociálních sítích to oznámila její matka Letricia a zanechala dceři dojemný vzkaz.

Mladá umělkyně, která pochází z města Richmond ve Virginii, se proslavila v roce 2017, kdy nahrála na hudební servery svůj projekt VERSE. Mnozí jí předpovídali velkou budoucnost. Krásku ovšem potkal zcela jiný osud.

Policie stále neví, co stálo za záhadnou smrtí mladé dívky. O jejím odchodu ostatně informovala jen její matka na svém instagramu. Tam sdílela dojemné video dcery se vzkazem do nebe. „Náš anděl Braxton Bakerová vstoupila do nebe,“ napsala její matka Letricia Russellová.

„Braxton na sobě tvrdě pracovala a pilovala své umění. Svoji práci zasvětila lidem, napsala dvě alba a tři romány. V poslední době se věnovala své lásce k módě. Věděli jsme, že jednou její talent spatří celý svět. To se ale bohužel nestane,“ dodala zdrcená žena.

Matka dívky zároveň dodala, že bude bojovat za to, aby práce její dcery nepřišla vniveč. Plánuje její tvorbu sdílet se všemi jejími fanoušky i po její smrti. Úmrtím mladé umělkyně se zabývá policie.

svalovec ( 7. listopadu 2020 09:39 )

apsolutně ji neznám a přesně jak píše v první diskusi že je černá bohužel s tím musela její matka počítata.....a na druhou stranu jak vypadá je to jako poslední šlapka hnus,a pokud někdo ma umřít tak umře a nikdo mu nepomůže at je černý býlí nebo růžový ta jediná je spravedlivá

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud