Neděle 29. listopad 2020
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej
Oblačno 2°C

Krásná letuška svedla školáka a putovala do vězení, ale... jen na týden!

Autor: jžk - 
24. října 2020
21:05

Bývalá letuška a školní pracovnice Melissa Nostiová (33) ze Sydney dělala techtle mechtle s teprve patnáctiletým školákem! Byla odsouzena k vězení, po týdnu ji však propustili, když svou vinu přiznala.

Melissa Nostiová (33) pracovala v roce 2010 ve škole North Ryde v Sydney jako úřednice. Vyspala se tehdy s dospívajícím žákem a nyní je nucena čelit důsledkům nerozvážného chování. Žena, kterou odsoudili k osmnácti měsícům vězení, byla propuštěna, když se doznala. Propustili ji za přísných podmínek na kauci.

Před rozhodnutím si týden poseděla v ženské věznici Silwerwater. Odvolání na kauci podal její právník s tím, že je mladá žena vystavena nízkému riziku opětovného spáchání podobného trestného činu. „Měla pak řadu zaměstnání, působila i v leteckém průmyslu,“ přesvědčoval právník soud. Ten po psychologickém posudku Melissy skutečně rozsudek zvrátil.

Soudkyně Susan Horanová uvedla, že prohlášení o dopadu na oběť obžalované bylo „přesvědčivé“. Kauce jí nakonec byla udělena za podmínek, že poskytla policii heslo od svého mobilního telefonu. Rovněž jí bylo zakázáno poškozeného kontaktovat a vyskytovat se ve společnosti osob mladších šestnácti let. Nostiová se bude muset ještě dostavit k odvolacímu slyšení.

ostuda ( 25. října 2020 18:22 )

jo, teď jsem si všim že to bylo v austrálii, tak to mi hlava nebere jaký způsob dobros/erství byl toho účel

ostuda ( 25. října 2020 18:19 )

nebo potřebovali najít viníka kdo mu způsobil trauma aby byl důvod se před ním začít plazit

Picsaba ( 25. října 2020 13:25 )

Přesně tak, nikomu žádná škoda a ani trauma nevznikli.

Picsaba ( 25. října 2020 13:24 )

To by jí neodsoudili, to by jí vyznamenali.

starypes ( 25. října 2020 05:36 )

Vždyť je to proti přírodě, trestat za to, že si dva vzájemně pomůžou. Potřebovali si vrznout, no tak si vrzli. Zmrzli při tom? Nezmrzli. Tak, vo co komu jde?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud