Táta se z dítěte dlouho neradoval: Manželka (20) ho počala s 13letým klukem!

 (Autor: Twitter)
Autor: ran - 
1. dubna 2020
13:06

Obžalovaná Leah Cordiceová (20) měla 13letému chlapci, kterého hlídala, strhnout kalhoty a přesvědčit ho k sexu. To mimo jiné zaznělo u britského soudu, kde se případ pohlavního styku s nezletilým řešil. Mladé ženě hrozí vězení i za další sexuální aktivity, kterých se měla na chlapci dopustit v průběhu několika měsíců. Případ je o to pikantnější, že Leah s chlapcem zplodila dítě!

K aktu podle obžaloby došlo, když chlapec hrál ve svém pokoji počítačovou hru. Aférku následně chtěla mladá žena i nadále udržet při životě, posílala proto chlapci zprávy, že je „strašně roztomilý“, vyznávala mu lásku a kupovala mu různé pozornosti.   

Vztah s chlapcem Leah navázala v době, kdy se se svým budoucím manželem Danem dočasně rozešli, ale pokračovala v něm i poté, co se k sobě vrátili. Po nějaké době pak Danovi oznámila, že je těhotná. Mladý Brit se těšil na rodinu, a tak dívku požádal o ruku. Jeho radost ale netrvala dlouho. Na povrch totiž vypluly detaily ohledně jejího vztahu s nezletilým chlapcem.

„Leah není špatný člověk, nechci, aby šla do vězení. Nedokážu si vedle sebe představit žádnou jinou než ji. Na svatbu mám ty nejkrásnější vzpomínky,“ bránil nejprve Dan pro deník Sun svoji manželku. „Den, kdy se děťátko narodilo, byl, a stále je, to nejkrásnější, co jsem zažil. Když jsem viděl, jak přichází na svět, úplně se mi změnil pohled na lásku, otevřelo mi to oči,“ dodal.

Brzy ale následovalo tvrdé vystřízlivění v podobě výsledků DNA testů. „Zbožňoval jsem svoje děťátko, ale pak jsem zjistil, že ho moje žena má s 13letým klukem, kterého měla na hlídání,“ popsal Dan své rozčarování z nečekaného zvratu.

Mladíkovi se zhroutil svět a rozpadla rodina. „Každý okamžik, kdy jsem byl - nebo jsem si myslel, že jsem - otcem, jsem si užíval. Až do chvíle, kdy přišly výsledky. Strašně moc mě to zranilo. I to, že si holčičku vzali k sobě rodiče toho chlapce.“ 

Leah se za své skutky zodpovídá před soudem. Podle informací deníku Daily Star byl soud překvapený, že se mladá žena necítí vinná. Cordiceová čeká na rozuzlení svého případu na svobodě, byla propuštěna na kauci. 

jirinovo ( 2. dubna 2020 04:41 )

Nevděk světem vládne. Místo aby byl rád, že má dítě "bez práce", tak se mu to nelíbí.

Schlafenberg ( 1. dubna 2020 16:05 )

To byl pan farář

fortun ( 1. dubna 2020 15:36 )

zajdi si do hospicu, tam žužlaj všechno co jim kdo dá

Citronel ( 1. dubna 2020 14:06 )

Já jsem byl taky zneužíván a taky se mi to líbilo,ale jedním starým pánem.Bylo mi hodně málo,stále a dlouho mi jen žužlal bradavky a mně se postavil,kdykoliv mě potkal,pozval mě a žužlal.Do dnes mě mrzí,že mi ho nikdy nevyndal a nevyžužlal.Kdyby ještě žil,tak bych za ním zašel a požádal ho,jestli mi ho nevyžužlá,ale nevím,jak by se k tomu žužlání po 50 letech postavil.Od té doby mam rád žužlání,nechám se vyžužlat od kohokoliv.

HledacPravdy ( 1. dubna 2020 14:03 )

Taky bych chtěl být zneužívaný ve 13 takovou kočkou.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud