Manželka hvězdy country hudby Fiona oznámila pozitivní výsledky na koronavirus minulý týden a odešla do karantény. Stihla však nakazit i Prinea, kterého se zhoršenými symptomy ve čtvrtek převezli do nemocnice. Zpěvákův tým se o diagnózu podělil na jeho twitterovém účtu. „Jsou to smutné zprávy, všichni jste Johna dlouhé roky podporovali a měli rádi, proto jsme se rozhodli obeznámit vás se situací.“

V neděli visel Johnův život na vlásku, byl v kritickém stavu. V pondělí už jeho manželka informovala, že je ve stabilizovaném stavu, ale stále připojený na plicní ventilaci a není z toho nejhoršího venku. „Zpívejte jeho písně. Zůstaňte doma a myjte si ruce. John vás miluje. Já vás miluji,“ vzkázala fanouškům. Dodala, že ona se z nemoci už vyléčila. Teď je řada na Johnovi.

Koronaviru v posledních dnech podlehlo už několik známých zpěváků. Hudebník Alan Merrill (†69), známý ze skupiny Arrow a hitem I Love Rock’n’Roll, zemřel v neděli 29. března. Tentýž den virové onemocnění připravilo o život i country zpěváka Joea Diffieho (†61).

Fotogalerie
5 fotografií