Sobota 24. říjen 2020
Svátek slaví Nina, zítra Beáta
Zataženo, déšť 15°C

Fatální srážka čtyř aut na Třebíčsku: Jeden mrtvý a mnoho zraněných včetně dětí

Ilustrační foto.  (Autor: Blesk:David Malik)
Aktualizováno -
19. září 2020
15:11
Autor: ČTK, VaB - 
19. září 2020
14:08

Hromadná nehoda čtyř vozidel si na Třebíčsku vyžádala jednoho mrtvého a celkem pět zraněných, mezi nimi i dvě děti. Nehoda se stala u obce Příložany. 

Při dopravní nehodě tří osobních a jednoho nákladního automobilu zemřel v sobotu před polednem na Třebíčsku jeden člověk. Zranění utrpělo dalších pět lidí, včetně dvou dětí. Nehoda se stala u obce Příložany, řekla ČTK mluvčí hasičů na Vysočině Petra Musilová.

Silnice II/152 je v místě nehody neprůjezdná. „Hasiči pomohli zdravotníkům s ošetřením zraněných osob,“ uvedla Musilová. Příčinu tragické události vyšetřuje policie. 

„Řidička osobního vozidla předjížděla nákladní vozidlo. Z dosud nezjištěných příčin se nestihla včas zařadit před předjížděné vozidlo a čelně se střetla s protijedoucím osobním vozidlem. Jedno z vozidel se po střetu odrazilo na třetí projíždějící osobní vozidlo,“ uvedla policejní mluvčí z Vysočiny Dana Čírtková. 

zwil ( 19. září 2020 16:05 )

Bože, to jsou zase sr.ač.ky..z dosud nezjištěných příčin se při předjíždění nestihla vrátit? To jako vážně? Tahle čú.za neměla co předjíždět, v hlavě měla asi na.sra.no...ale ten náklaďák musela předjet. Jen doufám, že tu cenu nejvyšší zaplatila ona a ne zase někdo nevinný...

verka1 ( 19. září 2020 15:20 )

Kam chvátala, jela od Dukovan nebo do Dukovan, do Brna?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud