Řidička úplně přehlédla vlak: Děsivý náraz odmrštil auto na střechu!

Autor: ČTK, VaB - 
21. ledna 2020
13:29

Žena přehlédla v Budišově vlak a narazila do jeho boku. Auto skončilo na střeše, řidičce se ale jako zázrakem vůbec nic nestalo! Kvůli srážce byl na trati zastavený provoz.

Déle než tři hodiny nejezdily v úterý ráno vlaky mezi Studencem a Velkým Meziříčím kvůli střetu osobního auta s vlakem v Budišově na Třebíčsku. Řidička, která zřejmě vlak na přejezdu chráněném jen výstražnými kříži přehlédla, je lehce zraněná.

Řidička je otřesená, ale bez viditelných zranění, nikdo další se nezranil, řekla po nehodě ČTK mluvčí policie Dana Čírtková. Mluvčí záchranářů Petr Janáček to potvrdil. Osobu, kterou zdravotníci ošetřili, nebylo nutné vozit do nemocnice. „Posádka ošetřila jednu osobu s lehkým zraněním, která byla ponechána na místě nehody. Nikdo další zraněn nebyl,“ řekl Janáček.

Podle mluvčího Drážní inspekce Martina Drápala se na přejezdu auto střetlo s vlakem jedoucím z Velkého Meziříčí do Studence. „Předběžný odhad škody je nějakých 60.000 korun,“ řekl Drápal. Nehoda se stala v 6:00, provoz byl obnoven před 9:30, uvedly České dráhy na svém webu.

offline ( 21. ledna 2020 16:41 )

Zítra tam pojede s novým autem, ale ten telefon stejně z ruky nedá. Někomu nestačí ani srážka s vlakem.

zkratik ( 21. ledna 2020 14:05 )

řidička přehlédla vlak,protože neměl reflexní prvky.Nebyla to blondýna?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud