Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Polojasno 20°C

Medvěd v národním parku požíral člověka! Turisté utrpěli šok

ilustrační foto  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: jel - 
15. září 2020
19:27

Američané si vyrazili na túru po národním parku Great Smoky Mountains. Po cestě se jim naskytla hrůzná podívaná. Narazili na medvěda, který pojídal člověka!

Turisté si vyrazili na výlet po parku v Severní Karolíně, po cestě narazili na místo, které vypadalo jako opuštěné tábořiště. Zdálo se jim to podivné, to, co přišlo pak, ale opravdu nečekali. O kousek dál totiž narazili na kusy potrhaného lidského těla a na medvěda, který se jimi krmil.

Okamžitě spěchali na místo, kde by mohli zavolat pomoc. To se jim povedlo kolem sedmé hodiny večerní, park je opravdu rozlehlý, a tak se správci dostali k opuštěnému tábořišti až mnohem později. 

„Zaměstnanci dorazili do kempu krátce po půlnoci a potvrdili zprávu o mrtvém dospělém muži,“ uvedla v sobotu Charlotte Observerová, zaměstnankyně parku.

Na místě narazili také na medvěda pojídajícího ostatky, ačkoliv smrt nebylo možné spojit se zvířetem, byl utracen. Oběť byla později identifikována jako Patrick Maduro (†43). Správci také varovali, že v případě, že lidé narazí na medvěda, nemají utíkat, ale pomalu ustupovat. Zvíře pak pravděpodobně udělá totéž.

asunag ( 16. září 2020 09:22 )

LEEXI.ŇET - úžasné sеznamovасí místо pro dospělé, ktеří сhtějí najít pаrtnera, ktеrý budе mít seх

boabrondist ( 16. září 2020 05:44 )

LEEXI.ŇET - úžasné seznаmovací místo prо dоspělé, kteří chtějí nаjít pаrtnеra, ktеrý bude mít sех

franz ( 15. září 2020 19:47 )

Kdyby tam přistáli čeští zelení bezmozci, tak by toto dle nich vysoce vzácné a chráněné zvíře dokrmili. Dobře ví, že hlavu mají nejraději.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud