Čtvrtek 20. ledna 2022
Svátek slaví Ilona, zítra Běla
Oblačno, sněžení 2°C

Krásná DJka (†43) zabila sebe i synka (†4): Jeho tělo našli ožrané od zvířat, popsala policie

Autor: chal - 
27. srpna 2020
12:34

Italský DJ Daniele Mondello truchlí nad ztrátou teprve čtyřletého synka Gioela. Chlapečka zavraždila jeho vlastní matka Viviana Parisiová (†43) známá jako DJ Express Viviana. Ta manželovi oznámila, že jede s malým koupit boty. Místo toho ale v přírodě spáchala rozšířenou sebevraždu.

Když se Viviana s malým Gioelem nevracela domů, její manžel Daniele doufal, že je někde se synkem v bezpečí. Na internetu sdílel prosebné zprávy, ve kterých svou ženu žádal, aby se vrátila domů. Ona ale už byla v té době s nejvyšší pravděpodobností mrtvá. Stejně tak i čtyřletý chlapec.

Dvojice zmizela v pondělí 3. srpna, poté co Viviana Danielovi oznámila, že jede se synem na nákup bot. Místo toho ho ale vzala do přírody, kde spáchala ten nejhorší čin. Podle italské policie Viviana Gioela zavraždila a pak spáchala sebevraždu skokem ze sloupu vedení vysokého napětí.

Podle policistů chtěla Viviana původně spáchat sebevraždu na dálničním mostě mezi městy Messina a Palermo, ale cestou měla drobnou autonehodu, která její plány zřejmě změnila. Se synem pak zajela do přírody a na opuštěném místě Gioela uškrtila.

Jeho tělo pak schovala v příkopu a zakryla ho kameny a dalšími předměty, popsal státní zástupce. Aby Viviana policistům znesnadnila lokalizaci, pravděpodobně si s sebou nevzala mobilní telefon, píše britský deník Mirror. Mrtvolu předškoláka našel dobrovolník, bývalý policista, až víc než dva týdny od zmizení. Chlapcovo tělo bylo už částečně sežrané divou zvěří.

Lubomír Babáček ( 28. srpna 2020 12:45 )

Neexistují žádné jasné a pádné důvody. To dítě bylo sprostě zavražděno a nikoho neopravňuje k tomu, aby bylo zbaveno života. Proč by měl za neumění žít trpět někdo jiný? To je přece vina pouze její a jejího zvráceného myšlení.

..krakonos500 ( 27. srpna 2020 19:41 )

To zase není tak zvláštní. Ženské při sebevraždách často "berou ssebou" i své děti, přeci je nenechají tomu svému špatnému chlapovi, že.
To je také nejpravděpodobnější verze v případu holek Kramných.

picoda ( 27. srpna 2020 16:08 )

Lubomír Babáček ( 27. srpna 2020 13:29 )

Nepochopím, že nemůže taková kráva vyřešit svůj problém bez toho, aniž by do něj musela zatahovat druhou osobu, zvláště, když jde o vlastní dítě. To je totální blbka s naprostou absencí úcty k životu a evidentní slabošství. Takoví neschopní lidé by děti neměli vůbec mít.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání