Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Český pornoskandál skončil policejním zátahem: „Dělaly to dobrovolně!“ hájí se obvinění producenti

V pražské firmě měli nutit dívky k sexu před kamerou. Policie obvinila devět lidí. (ilustrační foto)  (Autor: koláž Blesk.cz)
Autor: jel - 
29. července 2020
12:49

Českem hýbe skandál ohledně největší tuzemské firmy produkující filmy pro dospělé. Devět lidí kolem společnosti Netlook bylo zatčeno. Údajně měli ženy do točení porna nutit proti jejich vůli, pomocí manipulace, lží a psychického nátlaku. Obvinění to však odmítají, dokonce prý podali stížnost. 

Společnost měla údajně lákat adeptky na modelingové focení. Ženy pak, prý aniž by stále tušily, co po nich budou v brzké chvíli chtít, podepsaly ošemetnou smlouvu. Ve chvíli, kdy mělo dojít na focení, ovšem údajný fotograf po ženách prý chtěl sex, v případě, že nesouhlasily, měl je údajně zastrašovat právě podepsanou smlouvou a pokutou v řádech stovek tisíc. Některé z žen si prý z vily odnesly velké psychické problémy.

Firma však obvinění razantně odmítá, vše bylo prý dobrovolné a údajné oběti mohly kdykoliv odejít.  „Proces vytváření erotických fotografií a videí funguje ve všech zemích světa stejným způsobem. Herečky byly předem řádně poučeny o povaze materiálu, jeho distribuci,“ stojí podle TN.cz v prohlášení Netlooku, podle kterého prý chtěla většina hereček natočit dokonce více videí. 

„V průběhu focení a natáčení měly herečky k dispozici své osobní věci, včetně mobilních telefonů. Herečka tak mohla kdykoli komukoli zavolat, komukoli z produkce sdělit svůj nesouhlas, případně sama focení či natáčení ihned ukončit,“ sděluje firma s tím, že žádná z žen, které nyní spolupracují s policií, svůj nesouhlas během točení videa nevyjádřila, což prý mohou doložit archivovanými záznamy. Podle firmy je falešné obvinění způsob hereček, jak si ospravedlnit účast na natáčení. 

 

diskutujici ( 29. července 2020 18:45 )

Předpokládám, že slečnám řekli, že se nemusí ničeho bát, že videa nejsou určeny pro CZ trh.
A milé slečny, lačné po snadném výdělku zapomněly, jak se dnes, v časech internetu,k věci mají.
No a najednou prozřely, že to bylo z donucení (nebo se tam chytla něčí dcérka).

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud