Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Polojasno 20°C

Dva mrtví (†23 a †24) po střelbě v Prostějově: Policie popsala krvavé drama! Dívka zemřela první

Ilustrační foto  (Autor: Blesk:David Malik)
Aktualizováno -
27. července 2020
10:20
Autor: ČTK, VaB - 
27. července 2020
10:04

Policie odkryla karty v případě sobotní střelby v Prostějově, po které zbyla na místě dvě těla, a to mladé ženy (†24) a jejího partnera (†23). Mladá žena o sobě nedávala vědět a to vylekalo její rodinu. Na místo proto v sobotu vyrazili policisté. Za dveřmi bytu se jim naskytl děsivý pohled. V krvi tam leželo tělo ženy a jejího o rok mladšího přítele. Ten měl dívku zastřelit a poté spáchat sebevraždu. 

Čtyřiadvacetiletou ženu, jejíž tělo našli policisté v sobotu v jednom z prostějovských bytů, zastřelil podle kriminalistů s největší pravděpodobností její přítel. Muž poté spáchal sebevraždu. Úmrtí obou lidí policisté nadále vyšetřují, případ však bude s největší pravděpodobností odložen, sdělil mluvčí krajské policie Libor Hejtman. 

Tragédie se stala v sobotu. Na policisty se po poledni obrátila rodina dívky, která nepřišla do zaměstnání a nebylo možné ji kontaktovat. „Policisté vyjeli prověřit místo bydliště ženy. Následně otevřeli byt, který žena měla pronajatý v Prostějově, a uvnitř našli dvě těla bez známek života,“ uvedl policejní mluvčí. 

Případ si na místě převzali krajští kriminalisté a začali ho vyšetřovat jako vraždu. „Na základě podrobného ohledání místa činu, zajištěných stop a zjištěných informací, je důvodné podezření, že v sobotu ráno třiadvacetiletý muž zastřelil svou čtyřiadvacetiletou přítelkyni a sám následně spáchal sebevraždu legálně drženou pistolí,“ doplnil Hejtman. K motivu činu policie bližší okolnosti neuvedla s tím, že není znám. „Muž nebyl v minulosti trestně stíhán,“ dodal policejní mluvčí.

Zločin kopíruje tragickou událost z loňského podzimu v Olomouci. Tehdy policisté našli v bytě v Partyzánské ulici mrtvou třicetiletou ženu a o tři roky staršího muže. I tehdy zjistili, že muž nejprve ženu zavraždil a poté spáchal sebevraždu. Kriminalisté tehdy vyloučili, že by se na případu podílel někdo třetí.  

chlortheobrez ( 28. července 2020 09:56 )

LEEXI.ŇET - úžаsné seznamоvaсí místo pro dоspělé, ktеří сhtějí nаjít pаrtnerа, ktеrý budе mít seх

kaki ( 28. července 2020 08:00 )

To je divný, že dívka zemřela první a střelec až po ní.

zanyn ( 27. července 2020 22:20 )

Jo kdo dnes ví co ho čeká. Víme, že je dnes spousta vdaných či zadaných žen a dívek co si přivydělávají v "privátech" bez vědomí muže či přítele.A nebo ony jejich "bokovky" A jaképak mohou pak být jejich reakce, když se toho domáknou? Ne každej to zvládne s klidem. A tohle se jaksi ve zprávách neuvádí. Jako jakési falešné TABU. A pročpak? Aby toho bylo víc? Nebo si snad všichni kolem myslí, že dnes už to každej "normální člověk" bere tak nějak na lehko? Asi tedy ne.....

kaki ( 27. července 2020 18:05 )

To nevypadá na žárlivost, podle mě už nemohli dále snášet všechny výdobytky Havlovy demokracie.

kaki ( 27. července 2020 18:03 )

Citronel: Ty si zralý na psychiatra, buď změň prášky nebo doktora, ty si typický pacient, který si usurpuje právo na život druhého. Žádná ženská nestojí za to , co zde popisuješ. Kolik ti je 15?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud