Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Polojasno 20°C

Rodiče Viktorky (4) zahynuli při nehodě u Černožic: Jak je na tom zraněná holčička?

Autor: VaB - 
20. června 2020
05:15

Malá Viktorka (4), která u Černožic přišla při drastické nehodě o rodiče (†40 a †30), je v Motole a už se jí daří dobře! Za nehodu může pravděpodobně Petr N. (†26), ten se svým BMW jel agresivně a vysokou rychlostí. Poté přišel tragický čelní střet.

Tragická nehoda, která otřásla celým Českem. Poslední květnový den došlo u obce Černožice na Náchodsku k čelnímu střetu dvou aut. Srazilo se BMW s Octavií. Náraz byl ohromný, z BMW totiž vyletěl motor. Auta od sebe ležela několik desítek metrů. 

V Octavii jela tříčlenná rodina. Radek Ž. (†40) a Jana V. (†30) společně s jejich dcerkou Viktorkou. Důsledky byly tragické. V autě po brutální nehodě zemřel Radek a Jana, Petr N., který neštěstí svou agresivní a riskantní jízdou pravděpodobně způsobil, v autě zahynul. 

Video Petr se řítil obcí 130 km/h, pak zabil rodiče malé holčičky (4). 

Do nemocnice tak záchranáři transportovali malou Viktorku, která utrpěla vážná zranění. Musela podstoupit operace, bojovala o život, boj ale vyhrála!  „Tak naše bojovnice Viktorka už baští přesnídávky,“ sdíleli zprávu kolegové jejího táty, kamioňáci, na sociální síti.

Dívenka je v pražské motolské nemocnici. „Babička s dědou se budou střídat, mohou být s ní v nemocnici,“ dodali. Na pomoc holčičce, která přišla o své rodiče, vznikly i transparentní účty, na které lidé už poslali bezmála 1 milion korun. Pomoc rodině dítěte údajně nabídl i otec mrtvého Petra N. Chtěl by tak částečně napravit fatální chybu svého syna. 

JaNat ( 20. června 2020 14:04 )

Chudinka malá, ve 4 něco takového zažít, ještě že má babičku a dědu. Ach jo, ztráta se nahradit nedá. Otec byl na syna krátký, vychoval z něho drzého a bezohledného spratka. Novoměstáci.

Jirik-ta ( 20. června 2020 11:37 )

Tak hodně štěstí a zdraví.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud