Malého Tadeáška hodili do Labe: „Po pohřbu do toho začneme šlapat,“ plánuje bývalý partner jeho matky

Autor: VaB - 
13. června 2020
05:40

Kriminalisté stále vyšetřují otřesný případ smrti malého Tadeáška z Hořína. Mrtvého chlapečka našla policie v Labi v batohu zatíženém kameny. Podle policie ho tam hodila jeho matka poté, co hoch zemřel, patrně vinou syndromu náhlého úmrtí dítěte. Údajný biologický otec dítěte promluvil o svých plánech.

Tragédie z Hořína na Mělnicku zasáhla celé Česko. Žena tvrdila, že jejího synka Tadeáška (†4 měs.)  někdo odvezl i s kočárkem. Později však policie zjistila, že chlapeček zemřel a žena ho měla sama hodit do Labe. 

Tělíčko pak nalezli potápěči, pitva nakonec ukázala, že dítě zemřelo na vzácný syndrom náhlého úmrtí. „Do té vody byl vhozen ze strany matky,“ uvedl náměstek ředitele středočeské policie Jan Krejčí. 

Údajný biologický otec Tadeáška Dominik S. poskytl rozhovor pro eXtra.cz. Mimo jiné v něm řekl, že je přesvědčen o tom, že matka dítěte lže.

Bude s tím muset žít

V rozhovoru promluvil i o trestu pro matku, a nebral si servítky. „Jak ji potrestat? Měl jsem chuť jí něco udělat, že jí zlámu ruce… Ale prostě s tím bude žít. Bude tady chodit a každý to bude vědět,“ řekl serveru. Zavzpomínal i na dobu, kdy ještě žil společně s matkou Tadeáška.

„Plno chlapů mi říkalo, Dominiku, vždyť jsi podpantoflák. Já chodil domů po práci utahanej jako pes. Došel jsem domů a šel vařit a uklízet. Peníze jsem jí nechával. Myslíš, že bylo doma někdy uklizeno? Všude čurbes,“ řekl eXtra.cz

Dokonce koupil i zásnubní prsteny. „Řekla, ať je prodám. Ona je blázen, já se občas porvu, ale ona je magor zase jinak. Ještě splácím dluhy za naše předchozí bydlení, 45 tisíc jsem už splatil, ale ještě budu splácet dál,“ dodal Dominik.

Po pohřbu do toho začnem šlapat

Dominik si myslí, že kdyby matka Tadeáška do vody hodila bez batohu a kamenů, tělíčko by se nikdy nenašlo. „Kdyby ho tam hodila bez kamenů, tak ho nikdy nikdo nenajde, už jen kvůli tomu, že v řece je plno sumců, kteří žerou všechno. Mě by zajímalo, jak probíhal její výslech, jestli na ni pořádně nastoupili, nebo jim tam fňukala a hrála divadlo,“ ptal se.

Svého syna by chtěl co nejdřív pohřbít. Jestli se se smrtí smíří, neodpověděl. „Počkáme na pohřeb. A po pohřbu s právničkou do toho začneme šlapat. Tohle jí neprojde. Do konce týdne chceme udělat pohřeb. Kde bude pohřben, ale říkat nechci. Nepotřebujeme, aby tam chodili lidi. Tadeáš si už zaslouží klid,“ zakončil v rozhovoru pro eXtra.cz. 

majojo ( 13. června 2020 16:04 )

Měl se snažit. Nebo snad raději ne? To by chlapeček vyfásl pěkného tatínka. Zato teď si užívá svých pět minut slávy. A ani nemusí dávat nikomu přes držku.

zkratik ( 13. června 2020 15:39 )

Hodit mrtvolku do vody a tvrdit,že jí dítě někdo unes?Měla by dostat trest jako za vraždu a zaplatit pátrání

Kacah ( 13. června 2020 12:37 )

A když na ni lezl, to mu nevadilo, že je smazka?

msml20 ( 13. června 2020 09:52 )

Pán se těžko mohl starat o syna když ta vylízaná smažka mu tvrdila, že není otcem. A nechat si provést testy otcovství taky není z právního hlediska jednoduché.
Bylo víc lidí , kteří jí nabízeli pomoc či radu, ale pokaždé "hrdě" , spíš tupě odmítla.
Z čeho bude platit právničku, je snad jeho věc a jí samotné.
Přeji mu, aby uspěl a ta zrůda byla potrestaná. Protože smrt jejího dítěte, pro ni trest není.

naidka ( 13. června 2020 09:45 )

Údajný otec dítěte není o mnoho lepší než jeho matka, je to hulvát a rváč. Kdyby dítě svěřili do výchovy jeho dědečkovi, který byl zřejmě hodný a zajištěný člověk, nic takového by nastat nemuselo.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud