Středa 27. září 2023
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Polojasno 22°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Rodiče z pekla: Chlapce (15) drželi v zatopeném sklepě, další dvě děti zavírali do klece

Rodiče z pekla: Chlapce (15) drželi v polozatopeném sklepě, další dvě děti zavírali do klece
Rodiče z pekla: Chlapce (15) drželi v polozatopeném sklepě, další dvě děti zavírali do klece  (Autor: Roane County Sheriff’s Office)
Autor: rc - 
30. května 2020
14:49

V domě hrůzy našli američtí policisté chlapce (15) uvězněného v polozatopeném sklepě! Na zahradě domu navíc byly nalezeny pohřbené ostatky dospívající holčičky. Děti měli na starost manželé Michael Nathony Gray Sr. (63) s manželkou Shirley Ann Grayovou (60). Patnáctiletý chlapec měl strávit ve sklepě celé roky.

V pátek policie na základě ohlášení vtrhla do domu ve městě Roane County v americkém státě Tennesee. V domě na strážce zákona čekal hrůzný pohled. V polozatopeném sklepě domu našli patnáctiletého chlapce. Dospívající mladík tam měl být zavřen od roku 2016 ležící mezi lidskými a zvířecími exkrementy.

Na zahradě domu navíc v sobotu měli najít hrob, v němž ležely ostatky desetileté holčičky, která měla podle informací britského deníku Daily Mirror zemřít v roce 2017. Dům hrůzy patřil manželům Michaleovi Anthonymu Grayovi Sr. a jeho manželce Shirley Ann Grayové. Ti dokonce měli další dvě jejich děti zavírat do psí klece.

Třiašedesátiletý muž a jeho o tři roky mladší manželka byli zatčeni a čelí řadě obvinění ze zneužívání, únosu a zanedbání dítěte. Podle zatykače měl chlapec dostávat jen malé množství jídla, které se skládalo z vody a chleba.

Dívka, jejíž ostatky se našly na zahradě, měla být stejně tak jako nalezený chlapec držena ve sklepě, ale zemřela během několika měsíců. Před pohřbením jejího těla na zahradě, mělo být tělo skladováno v krabici. Podle prokurátora Russella Johnsona manželé nejsou biologickými rodiči dětí, ale jejich opatrovníky.

1pravda1 ( 30. května 2020 22:44 )

Po případu malé Valinky, kterou utýrala její babička, jsem proti pěstounům za zavřenými dveřmi, Valinku jí dali plus další 3 děti jen proto, že je kvůli týrání rodičů dali do Klokánku a někdo vymyslel, že děti tam nesmějí být déle než rok a přitom se tam mají jako v ráji, s tetou, a dalšími dětmi, co se o ně stará v takové bytové jednotce, sami si vaří nakupují atd.... ale tady se pořád protěžují pěstouni a nikdo neví, co se za zavřenými dveřmi děje!!! Takových případů je. Hlavně, že se děti tlačí biologickým příbuzným i když to evidentně nepřežijí a babka měla i záznam v restříku. Dali jim děti a nikdo to nekontroloval? No u nás babka nahlásila, že je děcko v Německu a jeho tělo dodnes nebylo objeveno, sociálka nic, a neziskovka dobrá rodina dokonce lhala, že dítě viděla....

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud