Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 23°C

Důchodce (82) čelí obvinění: Během sadomaso hrátek měl zabít svého mladšího milence

Důchodce (82) čelí obvinění: Během sadomaso hrátek měl zabít svého mladšího milence
Důchodce (82) čelí obvinění: Během sadomaso hrátek měl zabít svého mladšího milence  (Autor: Archiv Blesk)
Autor: jel - 
22. května 2020
22:07

Alan Bischof z Texasu, který je už 35 let ženatý, čelí obvinění z vraždy. Během zvrácených postelových hrátek měl údajně zabít svého tajného milence Craiga LaMella (†65). Jeho manželka prý navíc o tajném poměru svého muže neměla ani tušení!

Důkazy, že má Bischof něco společného se smrtí Craiga, vyšly najevo až čtyři měsíce po tragické smrti! Když totiž Bischof odešel do důchodu, jeho bývalý manažer objevil v pracovním počítači doznání!

Podle soudních spisů se našla e-mailová konverzace mezi oběma muži, v níž plánovali sadomasochistické hrátky a LaMell žádal svého milence, aby ho zmlátil. To se zjevně stalo, protože Bischof si zmláceného a zkrvaveného partnera prý dokonce vyfotil.

Zvrácené postelové hrátky byly tak brutální, že LaMell musel do nemocnice. Tam se nepřiznal, co je příčinou jeho zranění, a tvrdil, že ho napadla skupina několika lidí. Když ho z nemocnice propustili, přátelům zase tvrdil, že ho napadl žárlivý manžel ženy, s níž se schází. Do nemocnice se však brzy vrátil kvůli krvácení do mozku a pak tam také zemřel.

V Bischofově pracovním počítači se našla také složka nazvaná Vyznání, kde se důchodce k činu přiznává a píše, že po smrti partnera si chce také vzít život. „Právě teď nemám co říct,“ řekl KPRC2. Policii se však údajně ke všemu přiznal a podle jeho právníka je smrtí partnera zcela zdrcený. Podle NY Postu manželka Bischofa, se kterou žil 35 let, o tajném milenci, kterého měl její manžel čtyři roky, vůbec nevěděla. Teď se však zřejmě dozvěděla vše!

frantacizek ( 22. května 2020 23:28 )

jako vím, že je tenhle server závadnej, ale poslední dobou je to tady erotická wikipedie. mít děti, tak tohle tady dostane zámek ještě dříve než pornostránky

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání