Snažila se líbat chlapy v baru a pak na ně volala policii. Nedodržují sociální odstup! lhala

Autor: ran - 
19. května 2020
23:02

Audra Adamsová (32) se postarala o pozdvižení v jednom z barů v Melbourne na Floridě. Podnik právě zahájil omezený provoz v rámci první fáze uvolňování opatření proti koronaviru, když do něj nakráčela korpulentní dáma. Případ je v šetření policie, není proto známo, zda se chtěla seznamovat, byla pod vlivem látek bránících zdravému uvažování, nebo jí prostě jen přeskočilo. Jisté je, že pětkrát volala tísňovou linku. Po čtvrtém zavolání si pro ni už došli.

„Chodila tady kolem a snažila se mi líbat hosty,“ řekl majitel baru pro web ClickOrlando.com. „Hádala se tu se všemi a obtěžovala.“ Na opakované výzvy k odchodu nereagovala. Naopak se dala do telefonování na policii. Pracovníkům tísňové linky vykládala, že chce nahlásit nedodržování nařízeného sociálního odstupu ze strany hostů. Stihla zavolat čtyřikrát.

Než se z podniku přece jen poroučela, policie už byla na cestě. Nejeli si ale pro nedisciplinované hosty, nýbrž pro ni. Adamsová odešla a zůstala sedět venku v autě na parkovišti. Tam si ji strážci zákona „vyzvedli“. Líbat se je nepokoušela, domluvit si ovšem nenechala ani teď. 

„Já tady budu sedět klidně celou noc,“ syčela na ně. Celou noc nakonec sice seděla, ale úplně jinde než ve svém autě. Policie si ji odvezla na stanici, kde si vyslechla obvinění ze zneužití tísňové linky a dalších přestupků. Připsáno na vrub jí bylo navrch i to, že se ještě na parkovišti při převádění do služebního auta pokusila o útěk. 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud