Neděle 4. června 2023
Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav
Jasno 20°C

Muže obviněného z domácího násilí zadrželi ozbrojeného v jeho porsche: Tvrdil, že patří Johnu Wickovi

Autor: jžk - 
3. května 2020
07:01

Policie na Floridě zadržela muže, který nelegálně držel pistoli Glock 21, poloautomatickou pušku a neprůstřelnou vestu v osobním vozidle registrovaném na své jméno. Getro Gelin (27) však strážníkům tvrdil, že auto i zbraně patří jeho bratranci Johnu Wickovi, smyšlenému filmovému zabijákovi!

Muž, který byl zadržen s nelegálně drženými zbraněmi, se pokusil vinu přišít Johnu Wickovi, postavě ze stejnojmenné filmové série, kterou ztvárnil herec Keanu Reeves. Tato lež ovšem nebyla neprůstřelná jako Gelinova vesta, a on tak byl nakonec zatčen.

V neděli 26. dubna zavolala na tísňovou linku 911 žena, která tvrdila, že ji její muž srazil na zem a mířil na ni zbraní. Podle ní bylo pravděpodobné, že se násilník skrýval ve svém vozidle Porsche SUV. A opravdu. Jakmile úřady lokalizovaly šedé auto registrované na jméno Getro Gelin, našli v něm kromě jeho majitele i střelné zbraně.

Gelin se však snažil vyhnout nepříjemnostem s policií tvrzením, že své auto prodal bratranci, který si do něj nelegálně držené věci uložil. Oním bratrancem měl být bývalý nájemný vrah John Wick ze stejnojmenné filmové série, kterého ztvárnil herec Keanu Reeves. Gelin se nakonec přiznal, že o jménu lhal, skutečného bratrance ale neudal.

Na sociálních sítích Getro Gelin v minulosti zveřejňoval fotografie, na kterých má neprůstřelnou vestu, v některých případech pózoval i se zbraní. Policie jej zatkla za domácí násilí a držení smrtících zbraní mu přičetla jako přitěžující okolnost.

 

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání