Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C

Mladík bezcitně popravil rodiče své přítelkyně: Nechtěli je nechat se vídat kvůli koronaviru!

Autor: jžk - 
13. dubna 2020
16:58

Náctiletý Khari Sanford (18) je obviněn z vraždy adoptivních rodičů své přítelkyně. Dr. Beth Potterová (57) a Robin Carre (57) byli zastřeleni na Wisconsinské univerzitě 31. března po ostré hádce, kdy jim zakázali se vídat tak často.

Manželé byli nalezeni mrtví se střelnými ranami v hlavě, které úřady označily jako následek brutální popravy. Podle soudních dokumentů patřila paní Potterová do skupiny ohrožené koronavirem, takže se rozhodla ve svém domě nastavit pravidla sociální izolace rodinných příslušníků. To se však nelíbilo dceři v pubertálním věku a jejímu příteli.

Nastavená pravidla ignorovali a zákaz stýkání porušovali, proto se rodiče rozhodli, že neposlušnou dceru na čas přestěhují do pronajatého domu. Během stěhování se strhla hádka, která podle trestního oznámení zanechala paní Potterovou velmi frustrovanou. Podle vyšetřovatelů měl jeden ze spolužáků zaslechnout Sandforda a jeho přítelkyni mluvit o vydělávání peněz. Dcera obětí se údajně svému příteli zmínila, že jsou její rodiče nesmírně bohatí.

Podrobnosti vraždy nejsou známy, ale policie věří, že vše začalo jako „nevinná“ loupež. Úřady uvedly, že paní Potterová a její manžel Carre byli střeleni do hlavy z bezprostřední vzdálenosti. V době smrti byli bosi, oblečeni jen v pyžamu nebo trenýrkách. V následujícím hovoru, kdy Sanfordovi volal kamarád s tím, že se doslechl, že jeho oběti přežily, osmnáctiletý kriminálník řekl: „Přísahám, že jsem je trefil, jak mohli přežít?!“

Dodal také, že své oběti střelil zezadu do hlavy spolu se svým kamarádem Ali'jah Larruem, který měl být na místě činu s ním. Khari Sanford byl zatčen a obviněn z vraždy, Laurre byl vzat do vazby jako možný komplic. Oba teď čelí obvinění z trestného činu úmyslné vraždy prvního stupně a byla jim stanovena kauce zhruba 24 a půl milionu korun.

pfoto1 ( 13. dubna 2020 18:05 )

Afroameričani sejmuli euroameričany, za to že bránili lásce afroameričana s amerikoameričankou. Ovšem musíme to chápat, neboť v sobě nesou trauma svých předků a kdyby zůstali afroafričany, tak by z nich jistě taková zvířata nebyla. Euroameričané by si své amerikoameričany vybili pořádně sami!

offline ( 13. dubna 2020 17:43 )

Takovýho zeťáka nechceš !

Citronel ( 13. dubna 2020 17:33 )

Nedavno jsem zahhledl někde v Česku na nádraží jak se bílé děvče vedlo za ruku s afro­černoc­hem,dl­ouho mi to leželo v hlavě.Nejsem rasista,chodim na pivo k Vietnamci,za sousedy mam Mongoly,mam i několik známých cikánů,se všema vycházim,ale kdyby mi dítě přitáhlo k prahu toto,už bych ho nechtěl nikdy vidět.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud