Exploze nafukovací trampolíny usmrtila holčičku (†3): Svědkyně popsala hrůzný okamžik

Autor: jel - 
12. března 2020
22:39

První červenec roku 2018 se stal osudným malé Avě-May Littleboyové i celé její rodině. Holčička společně s rodiči a širší rodinou vyrazila na pláž v Norfolku. Ava skákala na nafukovací trampolíně, která explodovala a vymrštila holčičku do výšky několika metrů. Zemřela o několik dní později na následky pádu. Soud kolem tragického neštěstí stále trvá.

Celá rodina si chtěla udělat krásný den a vyrazila na pláž. Malé děvčátko pak její teta Abbie Littleboyová (23) a její kamarádka Beth Jonesová vzaly na nafukovací trampolínu. Ta však z neznámého důvodu doslova explodovala. 

Zdravotní sestra Beth popsala hrůzný okamžik: „Letěla vysoko, výš než můj dům. Zazněla hlasitá rána a Ava dopadla na obličej a bříško. Nebyla jsem dost blízko, abych ji chytila.“ Říká, že si pamatuje, jak zakřičela „Chyťte ji!“ Zaměstnankyně odhodila vše, co měla v rukou, a pokusila se děvčátko chytit, ale všechno se odehrálo příliš rychle.

Abbie doběhla pro rodiče holčičky, svou sestru Chloe Littleboyovou a jejího partnera Nathana Rowea, její kamarádka Beth se do příjezdu záchranářů snažila holčičce poskytnout první pomoc. Ava však později zemřela na následky zranění hlavy. „Stála jsem tam a jenom se třásla, nemohla jsem ani brečet,“ přiznala Chloe, jak se cítila v momentě, kdy obdržela hroznou zprávu.

Přestože se tragédie stala již před více než rokem, dodnes není jasné, proč nafukovací atrakce explodovala, a soud rodiny s parkem Johnson Funfairs Limited stále pokračuje. Nyní již trvá devátý den.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud