Sobota 1. dubna 2023
Svátek slaví Hugo, zítra Erika
Oblačno, déšť 11°C

Na Náchodsku se srazila autoškola s kamionem: Řidič s instruktorem od nehody ujeli?!

Na Náchodsku došlo ke střetu kamionů, jeden zůstal zaklíněn v příkopu: Žák autoškoly s instruktorem od nehody ujel!
Na Náchodsku došlo ke střetu kamionů, jeden zůstal zaklíněn v příkopu: Žák autoškoly s instruktorem od nehody ujel!  (Autor: policie ČR)
Autor: rc - 
21. února 2020
14:41

Ve středu došlo k nehodě na Náchodsku. Zpětnými zrcátky se tam srazily dva míjející se nákladní vozy. Jeden z nich sjel po střetu do příkopu a zůstal tam zaklíněn. Druhý řidič ve vozidle patřící autoškole podle policie ujel od nehody i s instruktorem!

Ve středu policie vyjížděla k nehodě, která se stala mezi městy Městec a Slavětín nad Metují na Náchodsku. Mezi obcemi na úzké vozovce došlo ke kolizi dvou náklaďáků. Míjející nákladní auta se tam střetla zpětnými zrcátky, nicméně jedno z nich po střetu sjelo do příkopu a zůstalo tam zaklíněné.

„Jeden z řidičů jel zřejmě blíže ke středu vozovky a vozidla se střetla zpětnými zrcátky, po střetu řidič jednoho z automobilů zabrzdil, autem však najel na krajnici a s ohledem na plný přívěs sjel do pravého příkopu, kde zůstal zaklíněn,“ uvedla o incidentu mluvčí královéhradecké policie Lucie Konečná.

„Kuriózní na tomto případu je fakt, že druhý z účastníků nehody jel ve vozidle patřící autoškole spolu s instruktorem,“ dodala mluvčí s tím, že žák autoškoly i se svým instruktorem nezastavil a od nehody prý ujel. Nakonec ho vypátrala policie až v Náchodu. „Dechová zkouška na alkohol s negativním výsledkem u obou řidičů. Nikdo nebyl naštěstí při nehodě zraněn. Celkovou škodu policisté předběžně vyčíslili na 10 tisíc korun,“ uvedla mluvčí.

Doplnila, že každý účastník dopravní nehody je vždy povinen zastavit a přesvědčit se, zda jsou ostatní účastníci nehody v pořádku, případně poskytnout pomoc, a to i v případě, že škoda nedosahuje hranice 100 000 korun nutné pro přivolání policie.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání