Tragická nehoda na Liberecku: Řidič BMW nepřežil střet s náklaďákem!

Tragická nehoda uzavřela silnici 13 z Liberce na Děčín.  (Autor: Policie ČR)
Autor: ČTK - 
19. února 2020
11:25

Tragická nehoda uzavřela ve středu ráno frekventovanou silnici 13 z Liberce na Děčín u Bílého Kostela na Liberecku. Čelně se tam střetlo nákladní auto s osobním BMW. Řidič osobního vozu na místě zemřel a řidič nákladního utrpěl středně těžké poranění, vyplývá z informací od mluvčích policie a záchranné služby. Silnice zůstane zavřená zřejmě do odpoledne.

Nehoda se stala před 07:30 na dvoupruhu za Bílým Kostelem směrem na Děčín. „Řidič osobního vozidla tovární značky BMW jedoucí ve směru od Liberce na Děčín ze zatím nezjištěných důvodů vyjel do protisměru, kde se čelně střetl s kamionem,“ uvedla mluvčí policie Ivana Baláková.

Řidič BMW střet nepřežil. „Utrpěl zranění neslučitelná se životem, kdy lékař konstatoval smrt,“ uvedl mluvčí záchranné služby Michael Georgiev. Zranění řidiče nákladního vozu hodnotí záchranáři jako středně těžké. „Byl při vědomí, na místě komunikoval a byl převezen pozemní posádkou na traumacentrum liberecké nemocnice,“ dodal Georgiev.

Silnice zůstane do odvolání kvůli vyšetřování nehody uzavřená. „Ve směru od Děčína odkláníme v Rynolticích dopravu na Janovice v Podještědí,“ uvedla Baláková. Motoristé jedoucí od Liberce mohou místo objet přes Bílý Kostel a Chotyni. Podle předběžných odhadů potrvá uzavírka do 13:00.

offline ( 19. února 2020 20:30 )

Že jo? Taky by mohli páni redachtoři v Blesku místo opisování policejních svodek projevit alespoň minimální míru investigace a zjistit jak to dopadlo, jestli to nějak dopadlo. Nikde jsem se o tom nic dalšího za ty tři roky nedočetl.

_zacotomame ( 19. února 2020 19:12 )

Na té události z odkazu je nejtragikomičtější fakt, jak je policie bezzubá. Byl spáchán trestný čin, někdo zná pachatele, policie to ví a nemá páky to z něj dostat. To je neuvěřitelné.

bullshit ( 19. února 2020 16:59 )

Zase a zase, opět a zase BMW. Tyto auta vlastní snad samí b.l.bci. Když malér tak BMW. Je to vidět i na silnici, když vidím BMW jsem oprávněně ve střehu co za vohnouta v tom bude sedět...

jebuto ( 19. února 2020 12:56 )

offline: Nejsou nebezpečná auta - jsou jen nebezpeční řidiči.

krapotkin ( 19. února 2020 12:38 )

Co byste ještě čekal od auta, jehož akcie vlastní ze 60% rodina fašisty Hesse.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud