Žena měla při bouračce nohy na palubní desce: Rentgen devastujícího zranění!

Autor: chal - 
26. ledna 2020
10:01

Pokud řídíte auto a váš spolujezdec dá nohy na palubní desku, okamžitě zastavte. Taková je rada dopravních expertů. Důsledky nehody totiž mohou být v takovém případě pro dotyčného fatální. Co udělá s kostmi takto hazardujícího spolujezdce bouračka, je pěkně vidět na rentgenovém snímku, který sdíleli záchranáři. Rozhodně nejde o příjemnou podívanou... 

Do auta nasedala jako zdravá, ven už ji dostávali jako invalidu. Přitom stačilo jediné - za jízdy neblbnout a hloupě neriskovat. Velšští policisté a záchranáři na sociálních sítích sdíleli rentgenový snímek zranění, která utrpěla při dopravní nehodě nejmenovaná spolujezdkyně, jež cestovala s nohama na palubní desce.

Následky bouračky pro ni byly téměř fatální. „Toto je rentgenový snímek hrůzných zranění spolujezdce, který měl v době nehody nohy na palubní desce. Pokud tohle udělá váš spolujezdec, zastavte a ukažte mu tuhle fotku,“ okomentoval dopravní policista Ian Price rentgenový snímek, ze kterého tuhne krev v žilách.

Fotografii zveřejnili pracovníci záchranné služby Platinum Ambulance Service na facebooku. Záchranáři byli stručnější než Ian Price. „Prosíme, nedávejte nohy na palubní desku,“ napsali k fotce suše.

Video Bezpečná jízda spolujezdce v autě - Generali

perle.bleu...@... ( 18. února 2020 11:23 )

Hledám chlapa nebo dívku zdarma se Skype sexem. Tento web zřídka navštěvuji. můj pravidelný profil, moje fotky a videa jsou zde http­://top­girls­.x251­.best

_zacotomame ( 15. února 2020 08:39 )

No jo, tak to nepotřebuješ ani airbag, když si ho nosíš stále s sebou.

jelenovi ( 27. ledna 2020 20:58 )

Tak snad ji frajerska jizda za stehenni kost trcici z rozkroku stala

liskabystrouska ( 27. ledna 2020 07:30 )

zwil andrezeman (Ypresne tak

starymlok ( 26. ledna 2020 21:57 )

Jako denně,idi-ot

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud