Kvůli úniku plynu v Jablonci skončilo v nemocnici 13 lidí!

Ilustrační foto.  (Autor: ČTK)
Aktualizováno -
12. ledna 2020
10:18
Autor: ČTK, VaB - 
12. ledna 2020
08:13

Při úniku oxidu uhelnatého (CO) v motorestu v Jablonci nad Nisou se v noci na neděli přiotrávilo 11 lidí. Osm z nich bylo hospitalizováno, jedna žena skončila v hyperbarické komoře. Únik prověřuje policie. Právní kvalifikace zatím stanovena nebyla, řekla ČTK mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Záchranná služba byla v sobotu večer původně volána ke kolapsovému stavu. „Po příjezdu naše posádky okamžitě zaznamenaly, že jim začala signalizovat čidla, které mají u sebe, na vysoké CO. Takže okamžitě zalarmovali integrovaný záchranný systém," řekl dnes ČTK krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev.

Podle mluvčí policie bylo uvnitř 11 lidí. „Tři osoby personálu a osm hostů," uvedla Sochorová. Po vyšetření v nemocnici z nich v péči lékařů zůstalo osm. „Jedna žena je v hyperbarické komoře v liberecké nemocnici a sedm je hospitalizováno v Jablonci na pozorování," dodala Sochorová.

V motorestu zasahovali i hasiči, kteří prostory odvětrali. Zásah trval zhruba hodinu. Podle prvních informací únik způsobila závada na kotli.

uali@... ( 18. února 2020 11:47 )

Máte rádi krásné dívky? Nejlepší sex seznamka. pojď a užívej si http­://fre­exxx­.x251­.best

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud