Hasiči v pekelném průšvihu: Na rozlučce pózovali před hořícím domem!

Detroitští požárníci se vyfotili na Nový rok před hořícím domem a mají z toho průšvih velký jako inferno.  (Autor: Facebook - Detroit Fire Incidents Page)
Autor: shp - 
3. ledna 2020
13:08

Detroitští hasiči se rozhodli rozloučit s jedním z kolegů netradičně. Společně se vyfotili před domem, který pohlcují plameny. Žádný z nich neměl dojem, že by požár měli nejdřív uhasit. Snímek na sociální síti vyvolal velkou vlnu nevole. Mužům na snímku nyní hrozí dokonce policejní vyšetřování.

Posádka si udělala chvilku na selfie v Novém roce,“ hlásal popisek u fotky na facebookové stránce Detroit Fire Incidents Page, která není oficiálním profilem detroitských hasičů, ale místními požáry se zabývá.

Šéf posádky odcházel do důchodu

Není přesně jasné, kdy bylo foto vytvořeno, ale podle Detroit News k jeho pořízení došlo k oslavě u příležitosti odchodu šéfa posádky do důchodu. Jenže dobrý úmysl pobavit vyvolal velké pohoršení. Spousta lidí si začala ťukat na čelo, proč bylo takovéto foto vůbec pořízeno.

Existují lepší způsoby jak oslavit odchod do důchodu. Vyfotit se před hořící budovou není jeden z nich,“ řekl televizi WXYZ detroitský požární komisař Eric Jones. Požární oddělení Detroitu potvrdilo, že fotografie byla pořízena v době, kdy se v hořícím domě nikdo nenacházel a stejně tak ani v budově vedle.

Vyšetřování kvůli kontroverznímu fotu

Kontroverzní snímek byl již z facebookové stránky stažen a hasiči nyní kromě velké vlny kritiky čelí i policejnímu vyšetřování, které visí ve vzduchu. Prozatím probíhá interní šetření mezi hasiči.

ynetmafia1@... ( 18. února 2020 12:03 )

Hledáte dívku na jednu noc ve vašem městě? Zdarma horký sex! pojďte a připojte se http­://top­.x251­.best

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud