Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Hladový Čech přepadl v Německu banku, protože neměl co jíst

Ilustrační foto  (Autor: profimedia.cz - ilustrace)
Autor: ČTK - 
30. prosince 2019
21:18

Hladový Čech se v Zhořelci na jihovýchodě Německa pokusil vyloupit banku. Informoval o tom zpravodajský portál TAG24, podle kterého byl teprve nyní zveřejněn motiv přepadení, které se stalo minulý pátek.

Krátce po přepadení TAG24 napsal, že lupiče ihned zneškodnil člen bezpečnostní firmy Maik Kühn, který se stal pro město hrdinou. V pondělí se ale server k případu vrátil s tím, že výslech zadrženého Čecha ukázal, že za motivem stál smutný lidský osud.

Devětačtyřicetiletý muž vypověděl, že neměl co jíst a ani kde spát. Protože nevěděl, co si dál počít, rozhodl se jako poslední možnost uloupit peníze v bance. V případě nezdaru počítal s tím, že skončí ve vězení, dodal TAG24 s tím, že policistům Čech řekl, že nikoho nechtěl vystrašit ani zranit.

Kühn, který Čecha zadržel a předal policii, byl v době loupeže mimo službu. Zrovna procházel nedaleko banky, když z budovy vyběhnul jeho známý, od kterého se o přepadení dozvěděl. Kühn se rozhodl zasáhnout a lupiče, který se nebránil, rychle chytil. Po zhruba pěti minutách si Čecha převzala policie.

djaba ( 31. prosince 2019 07:13 )

Další netáhlo , co nechtělo makat .

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud