Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 8°C

Naděje rodiny zavražděné Veroniky: Manžel v base během deskové hry prozradil, kde ji zakopal

Rodina zavražděné Veronicy doufá, že se konečně podaří najít její tělo.
Rodina zavražděné Veronicy doufá, že se konečně podaří najít její tělo.  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: shp - 
7. ledna 2020
23:19

Vánoční zázraky mají různé podoby. Rodina zavražděné Britky Veroniky Packmanové (†40), kterou o život připravil před 34 lety její manžel, se možná konečně dočká klidu. Russell Causley (76) se totiž nejspíš ve vězení prořekl, kde ukryl její tělo.

Causley zmasakroval svou ženu v roce 1985, uvedl britský list Daily Mail. Trvalo však velmi dlouho, než se ho podařilo dostat za mříže. Za vraždu byl v roce 1996 konečně odsouzen, ale rozsudek byl později anulován. Stalo se tak o sedm let později v roce 2003.

Vrah se může dostat na svobodu

Causley byl však opět uznán vinným, když jeho sestra vypověděla, že ho slyšela, jak se k hrdelnímu zločinu doznává. Jenže teď jde opět do tuhého. Je totiž možné, že letos bude Causley podmínečně propuštěn. To je noční můra Sam Gillinghamové, jeho dcery.

Ta chce především vědět, co přesně s její maminkou udělal ale také si přeje, ať brány věznice nikdy neopustí. Poté, co zmiňovaný list vydal před měsícem článek o Sam, ozval se Causleyho bývalý spoluvězeň. Zmínil se o tom, že možná ví, kde může být tělo zavražděné Veroniky ukryto.

Leží její tělo v mokřadu?

Causley se totiž údajně zmínil o konkrétní lokalitě Romney Marsh, což je mokřad v hrabství Kent. Překvapivé je, že na stejné místo poukázalo Sam i médium...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání