Rapperovi vybouchla domácí varna drog: Lékaři mu museli vzít třetinu lebky!

Autor: rc - 
6. prosince 2019
15:35

Niko Brenner alias rapper Dr. Knarf se v domácí varně drog snažil vyrobit extra silný extrakt z konopí. Během pokusů však varnu zachvátily plameny a explodovaly láhve s plynem. Pětatřicetiletý rapper utrpěl vážná zranění hlavy a přišel o třetinu lebky!

Varnu drog si zařídil doma německý rapper Niko Brenner, který si říká Dr. Knarf. Pětatřicetiletý rodák z německého města Kolín se snažil ve své domácí laboratoři získat vysoce koncentrovaný extrakt z konopí. V únoru roku 2017 však došlo k nehodě. Varna vybouchla poté, co tam vznikl požár a explodovaly lahve s plynem.

Brenner utrpěl vážné popáleniny na 40 % těla a úraz hlavy. Lékaři mu dávali malé šance na přežití. „Popáleniny byly nic v porovnání s tím, co přišlo poté. Ležel jsem tři měsíce v kómatu, během nichž jsem utrpěl čtyři mrtvice. Můj mozek otekl tak moc, že některé kosti musely být odstraněny,“ uvedl Brenner pro britský deník Daily Mail. Brenner, který přišel o třetinu lebky, má navíc ochrnutou jednu polovinu těla. Pokračuje však v hudební tvorbě a v příštím roce plánuje vydat album.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud