Než se Marek Ztracený před lety přestěhoval do Prahy, aby dobyl svět českého showbyznysu se svým hudebním talentem, prožil v rodné Železné Rudě na Klatovsku opravdu peprné chvíle. Jak přiznal, rodiče i on sám si pohrávali s myšlenkou, že by z něj mohl být kněz, pak ale přinesl domů trojku z chování a i knězi bylo jasné, že tudy cesta nejspíš nevede. 

A za co že zpěvák vyfasoval nejhorší známku z mravů, kterou je vůbec možno žákům udělit? Za tím vším je historka, dnes sice již úsměvná, ale leckterým rodičům by jistě do smíchu příliš nebylo, kdyby se jejich ratolesti podařilo to, co tehdy Markovi. „Já jsem dělal pokus. My jsme měli v Železné Rudě tenkrát hodně Vietnamců a oni prodávali strašně moc petard, neomezený množství a de facto zadarmo. A my jsme zkoušeli, jak bouchaj,“ vzpomíná Marek na studentská léta.

„Tak jsem vzal malou, hodil ji do záchoda, spláchnul jsem a nic. Tak jsem vzal větší, hodil, spláchnul a nic. Tak jsem si říkal, to není možný... Tak jsem vzal tu obrovskou, hodil jsem ji tam, spláchnul. Zase nic... Tak jsem odcházel a najednou ten záchod vylítl do vzduchu a začala z toho stříkat voda a vyplavovat celou školu. Tak jsem si rychle šel sednout zpátky do lavice a čekal jsem, co se bude dít. A dva dny mi to procházelo, dneska už vím, kdo mě tenkrát prásknul,“ svěřil se Ztracený v internetovém pořadu 7 pádů Honzy Dědka s veselou historkou.

 „Nakonec jsem tenkrát dostal k Vánocům záchodovou mísu, byla narůžovělá, nevím proč. A pamatuju si, jak šel táta s ní na zádech, opravit to do tý školy a říká mi: Ty jseš takovej vůl!“ 

VIDEO: Marek Ztracený je snem každé ženy: Přítelkyně dostala luxusní dar!

Video
délka: 04:42.44

Marek Ztracený je snem každé ženy: Přítelkyně dostala luxusní dar! 

Fotogalerie
35 fotografií