Marek Ztracený, jenž mimochodem složil dojemné vyznání Karla Gotta (†80) jeho manželce Ivaně (43) písní Ta pravá, je s tou svou pravou, tedy partnerkou Marcelou a matkou jeho synka Marečka (7), na perfektní dovolené.

Místo toho, aby se choulil do teplé bundy v Praze, kde v posledních dnech spíše poprchává, tak dovádí ve vlnách a v bělostných píscích na Maledivách. Má za sebou však zážitek, z něhož tuhne krev v žilách. Se synem se jim totiž »povedlo« při potápění narazit na žraloka!

„Je tu miliarda ryb všeho druhu, mezi kterýma šnorchlujeme, a je to jak v nějakým krásným animovaným filmu,“ liboval si zpěvák, jehož rodné jméno zní Miroslav Slodičák. Jeho syn je však magnetem na nejrůznější zranění, a tak si tentokráte odřel nohu do krve o korál. „A v tu chvíli kolem nás plaval žralok. Asi dvoumetrovej!“ líčil Ztracený na sociální síti téměř hororovou scénu – která ovšem nakonec nebyla tak divoká, jak by se na první pohled mohlo zdát.

„Dobře… Měl asi 40 cm a jsou to prej vegetariáni, ale vypadal fakt hladově. Hned jsem si vybavil scénu z filmu Žralok, na to, jak reagují na krev, a začal jsem malého tahat k sobě a panikařit,“ přiznal se sympatickou upřímností hudebník, jenž se podle svých vlastních slov bál spíše reakce přítelkyně na fakt, že jim dítě zabil tenhle nebezpečný podmořský predátor. „Zrovna ráno jsme se při debatě o žralocích dost hlasitě chytli a já sebejistě tvrdil, že má přestat hysterčit, že tyhle žraloci jsou kámoši,“ vysvětlil.

Žádné drama se pochopitelně vůbec nekonalo. „Abych to zkrátil, žralok nás měl úplně v... víte, kde. Spíš se bál on nás, a tak radši odplaval,“ shrnul celou historku Ztracený. Není však pochyb o tom, že si nyní bude dávat ve vodě zatracený pozor. Co kdyby se hlavní hrdina drama Čelisti přece jenom rozhodl vrátit ke břehům a překazit úspěšnému muzikantovi plánovaný koncert v O2 aréně, který chystá na konec února?

VIDEO: Marek Ztracený je snem každé ženy: Přítelkyně dostala luxusní dar!

Video
délka: 04:42.44

Marek Ztracený je snem každé ženy: Přítelkyně dostala luxusní dar! 

Fotogalerie
41 fotografií