Město obchází sériový vrah?! Nález umučené Violy, Anny a dalšího těla vyvolal paniku!

Autor: yks - 
22. listopadu 2019
13:41

Obrovský šok a zděšení způsobily mezi obyvateli slovenské metropole zprávy o nálezu brutálně zmučené modelky a fotografky Violy M. (†34) a dalších dvou mrtvých žen v oblasti bratislavského přístavu. Objevily se dokonce spekulace, že v hlavním městě Slovenska řádí děsivý sériový vrah. Tamní policie proto ve čtvrtek odpoledne svolala tiskovou konferenci.

Svátek slavili všichni Martinové, někdo se možná těšil na svatomartinské víno, někdo na pečenou husu. Bratislavská policie neměla však k oslavám žádný důvod. Řešila právě hlášení o tom, že v místním přístavu byla nalezena zmučená, umírající mladá žena. Záchranáři dělali, co mohli, ale už jí nebylo pomoci. Oběť měla na těle stopy neuvěřitelně krutého mučení a patrně i známky nevybíravého sexuálního napadení.

Slovenská policie nejprve o nálezu neinformovala. Ztotožnit oběť se jí podařilo až po několika dnech. Smrt bývalé modelky, oblíbené fotografky a učitelky cizích jazyků Violy M. všemi otřásla tím víc, že byly zveřejněny detailní informace o charakteru zranění, které jí pachatel způsobil, včetně úmyslného mučení, bití přes kotníky či devastujícího poranění análního otvoru a zlomeného obratle.

Nedlouho poté, co se nejbližší přátelé a příbuzní rozloučili v obci Snina na východě Slovenska s mladou ženou, vyšly najevo další šokující informace. V téže oblasti byla už před dvěma měsíci nalezena dvaapadesátiletá Anna. Také ji někdo znásilnil a zavraždil. Když ve čtvrtek policie připustila nález třetího těla (†28), spekulace o sériovém vrahovi vyděsily bratislavské ženy natolik, že se bály vycházet do ulic.

Policie musela svolat tiskovou konferenci, na které samotný ředitel Krajského oddělení Policie v Bratislavě Adrián Pavlík mírnil obavy veřejnosti.

„Žádné z informací, které jsme doposud získali, nesměřují k tomu, že by šlo o sériového pachatele. Ujišťuji zejména ženy, že v Bratislavě se mohou svobodně pochybovat po bezpečných částech města,“ zdůraznil Pavlík, jehož vyjádření slovenská policie zveřejnila také na svých facebookových stránkách.

Policie také informovala veřejnost o tom, že v případě nálezu 28leté ženy je vyloučeno cizí zavinění. „Kdyby šlo o sériového pachatele, je policie povinna informovat veřejnost a přistoupit k zásadním krokům,“ uklidňovali slovenští strážci zákona znepokojené obyvatele hlavního města.

jany ( 22. listopadu 2019 22:03 )

je i tom nekde clanek? diky za info

kukuku ( 22. listopadu 2019 20:06 )

Policie udržovala náskok před pachatelem tím, že nic nezveřejňovala a udržovala pachatele v nejistotě. Náskok už ztratili - část obětí zveřejněna.

ivuska1 ( 22. listopadu 2019 18:33 )

Policie mlci a zatajuje misto toho aby hned zverejnila vrazdy a lidi byli opatrnejsi. Uz mam dost tech vasich vecnych utajovani a lhani!!!!!

kusinda1 ( 22. listopadu 2019 18:06 )

děcka dávejte tam na sebe pozor a nechdte raději sami,doufám že to prase brzy chyti

hardcorefuture ( 22. listopadu 2019 17:20 )

je to hrozne. este jeden student, čobol behat pri Dunaji je nezvestny a este jeden chlap.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud