Pošťák zabil jorkšíra: Přes plot bez rozmyslu hodil těžký balík, ten psíka rozmačkal

1. prosince 2019
22:21

Nic netušící jorkšírský teriér Cooper se jen tak slunil na zahradě v losangeleské čtvrti Venice, když na něj dopadl těžký balík. Pejska neúmyslně rozdrtil řidič dodávky doručovací firmy FedEx, který se nechtěl zdržovat a zásilku prostě hodil přes neprůhledný plot. Zděšení majitelé psíka našli ležet v kaluži krve!

Drobného psa se i přes to, že jej jeho majitelé okamžitě vzali k veterináři, už nepodařilo zachránit. Jeho plíce a játra utrpěla vážné poškození, proto se jeho páníčci rozhodli pro eutanazii. Keiko Napier a Mitchell Galin uvedli pro CBS2: „Běželi jsme k němu a okamžitě krabici zvedli. Cooper ležel v kaluži krve.“

Oba nyní apelují na společnost FedEx, aby přijala opatření, díky kterým by se už podobná situace nikdy nestala. „Balík byl tak těžký, že kdyby spadl na někoho z nás, mohl by nás vážně zranit!“ řekla Keiko a dodala, že si na jejich zahradě často hrají jejich vnoučata.

FedEx nešťastnou událost vyšetřuje. „S rodinou soucítíme a je nám líto smrti domácího mazlíčka spojeného s touto nešťastnou událostí,“ uvedli v prohlášení. „Situaci bereme velmi vážně a spolupracujeme se zúčastněnými stranami pro určení okolností. Na základě šetření pak podnikneme příslušná opatření.

ctown ( 2. prosince 2019 07:21 )

Škoda, že ta krabice nepřistála na palici takovému debi.lovi jako jsi ty, možná, že by se ti rozstvítilo. V tom horším případě, by bylo o jednoho debi.la méně. Žádná škoda.

jonn ( 2. prosince 2019 06:35 )

O jednoho čokla míň.

_zacotomame ( 1. prosince 2019 22:57 )

Euthanazie je prosím pěkně asistovaná sebevražda páni pisálci.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud