Mladík (†22) se topil ve vodě. Kamarádi si ho natáčeli a smáli se mu

Mladík se utopil před zraky kamarádů, kteří se mu posmívali.
Autor: shp - 
19. listopadu 2019
12:12

To snad není možné! K naprosto nepochopitelné smrti dvaadvacetiletého mladíka došlo v indickém městě Kalaburagi. Muž, který neuměl dobře plavat, se topil v rybníku. Jeho kamarádi ho natáčeli a smáli se mu, namísto toho, aby mu pomohli. Dopadlo to tragicky.

Zatímco se mladý Ind topil a žadonil o pomoc, nikdo z kamarádů mu nepomohl. Jenom se nebožákovi posmívali a natáčeli si ho. Když zmizel pod vodou a nekňubům došlo, že je zle, bylo již pozdě, informoval web India Times.

Mladík utonul. Případem, který kvůli virálnímu videu obletěl celý svět, se nyní zabývá policie. Kamarádi utopeného Inda jsou podezřelí z neposkytnutí pomoci. Celý zbytek života musí žít s tím, že vlastně zabili svého přítele.

Monikay ( 20. listopadu 2019 20:13 )

to je tak když má někdo kamarády debily

Jan Brandis ( 20. listopadu 2019 12:59 )

Včera to slezlo ze stromu, tak co po něm chcete ???

tarzanzroduopic ( 19. listopadu 2019 12:26 )

Smutný a děsivý obraz dnešní doby. Tohle udělali mobily, internet a sociální sítě. Děsím se, jakou budoucí generaci vychovají tihle lidé... Žádná empatie, láska, ani život je nezajímá... Jenom lajky za videa. Taky je děsivé,že si to natáčeli, nikdo mu nepomohl, nechali ho utopit a ještě to zavěsili na net! Pochybuji, že to video zveřejnila policie!!! Tak že jim vlastně ani nedošlo, co udělali! Vždyť ve virtuálním světě se přece nedá zemřít! Už nerozlišují mezi realitou a skutečností...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud